7 траўня 2024, aўторак, 3:09
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
0 +
Gold milliard (Mason's voice), 11:24, 1.02

Да уж, и нитуды и нисюды. И стерпеть сердце жмет, и ударить мозг не позволяет, рабство в чистом виде.

Адказаць
0 +
Serg, 12:17, 1.02

Як сказаў адзін знаёмы Кім зрабіў тое , аб чым марыць большасць вадзілаў Беларусі-згвалтаваў даішнікіЮ ды яшчэ пры сведках некалькі тысячах свежках

Адказаць
0 +
=-=, 19:53, 1.02

Кіму трэба помнік паставіць за гэта і ордэн даць! а даішніку дадаць:))

Адказаць
0 +
Змагар, 11:47, 2.02

Кім сапраўдны беларус ды патрыёт...
Ніколі небаяўся апынуцца наперадзе!! Заўсёды быў на фронце!!
І ніколі не хаваўся за нашыя спіны, а наадварот падстаўляў сваю грудзь за нас... Тым больш што я неўпэўнены у тым што ён сапраўды збіў мента...
Ім дык можна збіваць нас..?! збіваць моладзь..??!! Збіваць нашых дзяўчын ды жанчын??!! А як знайшоўся ты хто здолеў даць адпор дык яны адразу як пацукі хаваюцца за сваімі крывавымі пагонамі...!!!

Трымайся Андрэй!! Госпад з табой!!

Адказаць
0 +
Мікіта, 16:21, 2.02

Реально, почему не судят ментов, которые избивают граждан?

Адказаць
0 +
nik_k, 19:17, 2.02

2Мікіта, 16:21, 2.02

Реально, почему не судят ментов, которые избивают граждан?
_________________________________________________
Потому что находясь на службе у государства и исполняя служебные обязянности предписанные государством, - они защищены заказчиком, т.е. государством.

Адказаць
0 +
1, 0:08, 3.02

Я не веру што Андрэй мог стукнуць чалавека ў твар без прычыны. Магчыма ён толькі штурхануў яго. Калі б у іх былі важкія доказы, яны б не патрабавалі прызнання.

Адказаць
0 +
sveta, 9:50, 3.02

они же сами и говорят " задержали лидера" им надо было задержать и задержали. они грамотно умеют это делать.

Адказаць
0 +
STAS, 12:47, 3.02

Судить необходимо тех, кто автозаками давил пешеходов- это видно на всех пленках и фото,этому есть сотни свидетелей.Однако никто за это ни уголовных,ни даже административных дел заводить не собирается.Преступник преступнику глаз не выклюет...Страна преступного беспредела.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны