18 красавiка 2024, Чацвер, 5:23
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 33
+73 +
voron, 9:19, 26.01

Красава!

Адказаць
+25 +
Ведай нашых!, 10:45, 26.01

I нацыянальны , гiстарычны бел-чырвона-белы да месца. Дзе б зараз была ануча -захад над балотаЙ, калi б мы шанавалi нацыянальнае, i аднойчы не аддалi ключы ад свайго дома прыблуднаму БудуЛаю з яго акупанскiм табарам, ды камуна-фашысцкай iстэрыяй

Адказаць
+127 +
Супер!, 9:23, 26.01

Беларусы б'юцца за Бацькаўшчыну і перамагаюць. Хвала і гонар Гуркову. Жыве Беларусь.

Адказаць
+52 +
Litvin, 10:28, 26.01

Сапраудны беларус! Слабо Домрачавай выехаць на фiнiш з бчб? Сумняваюся, але калi б нашыя спартсмэны рабiлi б так часцей весь мiр бы ведау, што гэта наш сцяг!

Адказаць
+8 +
А вам слабо?, 11:54, 26.01

А Герасимене слабо? А всем отстальным спортсменам слабо? А вам слабо?

Адказаць
+106 +
G, 9:25, 26.01

Вiталь, дзякуй за перамогу!!!! Ты адзiн з нешматлiкiх спартсменау, якiя праслауляюць нашу краiну.

Адказаць
+19 +
Завiруха, 10:52, 26.01

Вiталю дзякуй не толькi за перамогу, а так сама за тое, што застаецца сапраудным беларусам, шануючым роднае i нацвянальнае. А то у нас палова гастарбайтэрау невядомай угранацыянальнасцi, не ведае, як называецца краiна. Такому ЧАЛАВЕКУ З ВЯЛIКАЙ ЛIТАРЫ не грэх прабачыць паразу.

Адказаць
+78 +
б4ц, 9:31, 26.01

Виталий очень любит размаулять по беларусски-это одна из составляющих его побед

Адказаць
+8 +
дачка партызана, 11:01, 26.01

любит размаулять по беларусски ----------- гы-гы, не "любит", а валодае і размаўляе на роднай мове, а табе - б4ц, 9:31, 26.01,слабо?

Адказаць
+61 +
мма, 9:36, 26.01

это вам не какей:-)красавчик

Адказаць
+10 +
Какей, -гэта дзе?, 10:56, 26.01

Нават не параунальна. У iндывiдуальных вiдах не магчыма "схавацца "за спiны таварышау, сказаушы: "Я гуляу напоуную, а вось астатнiя..." Какей для мяне памёр назаусёды. Не упэунены, што я змагу хварэць , нават пасля звяржэння цыганскага iга

Адказаць
+61 +
Дмитрий, 9:39, 26.01

Виталий ты молодец. Поздравляю!!!

Адказаць
+79 +
тут вам не там, 9:46, 26.01

так трымаць,Віталь, Жыве Беларусь!!!!!!!!!

Адказаць
+3 +
Badr Hari, 10:04, 26.01

Малайчына! Яшчэ бы з Джорджио Петрясянам рэванш.

Адказаць
+69 +
жозе, 10:13, 26.01

Спасибо хартии за оперативную подачу новости. Спасибо замечательному спортсмену и человеку! Такие люди гордость нации! Только хотелось бы, чтобы побольше о таких людях писали и говорили, ведь у нас очень много достижений в тайском боксе, много чемпионов и хороших бойцов! Еще раз спасибо за победу

Адказаць
+18 +
З Менска, 10:58, 26.01

Што тут скажаш, акрамя як - Жыве Беларусь!

Адказаць
+18 +
ніка, 11:13, 26.01

Дзякуй Богу , што ёсць кім ганарыцца!

Адказаць
+14 +
234, 11:14, 26.01

Потому что под нашим флагом, а не под болотным

Адказаць
+17 +
ТАК ЖИТЬ НЕЛЬЗЯ, 11:16, 26.01

НАМ НУЖЕН НАШ КЛИЧКО!

Адказаць
+11 +
Андрей., 11:34, 26.01

Брава Виталь ты гонар нацыі. а Беларусь краіна воінаў.

Адказаць
+10 +
Юрий, 11:45, 26.01

Молодчага!

Адказаць
+4 +
Гапон, 12:12, 26.01

Не спорю Молодец!!! Много белорусов побеждает на турнирах различных единоборств. Кто нибудь из них готов применить свои навыки и выйти в авангарде рядов мирных демонстрантов?Так,на всякий случай!!!

Адказаць
+11 +
жозе, 16:41, 26.01

Друзья, давайте не будем излишне политизировать спортивную победу! Давайте просто порадуемся за виталия, за его тренера и за нас, что мы можем гордиться чем-то! Пожелаем имдальнейших побед и чтобы государство достойно оценило их труд, есть за что, не правда ли?

Адказаць
+13 +
Виктор Кирпиченко, 12:28, 26.01

малайчына! новых перамог!

Адказаць
+22 +
vlad, 12:46, 26.01

это мой племяш!!! говорит на белоруском языке!!!!

Адказаць
+10 +
Павел, 12:49, 26.01

Хочу выступить с предложением! Надо наконец переименовать этот вид спорта и называть его Белорусским боксом! Все чемпионы наши!

Адказаць
0 +
Вольный, 6:39, 27.01

...еще лекало украсть....много чего можно

Адказаць
+16 +
гонар краіны, 13:01, 26.01

сапраўдны ліцвін!!!!!!!!

Адказаць
+16 +
777, 13:56, 26.01

Віншую!
Жыве Беларусь!

Адказаць
+19 +
aziat, 14:19, 26.01

Дмитрию Пясецкому,поклон и уважение.Виталик,как всегда-Молодцом)))

Адказаць
-4 +
Batman, 15:24, 26.01

Хороший вид спорта ,но не особо зрелищный,Бои без правил самое лучшее из достижений.

Адказаць
+4 +
Сергей , 21:35, 26.01

А вы были на турнире такого уровня ? Или вы в восторге от Минск арены где боксировал Орловский ? ))))

Адказаць
+2 +
Batman, 23:38, 26.01

у Вас что-то неварится ?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны