2 May 2024, Thursday, 4:00
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 11
+42 +
русский, 15:47, 12.11

Разбирательство не будет долгим. Судебный протокол, как обвинительный вердикт.

Reply
+23 +
пенсионерка, 18:02, 12.11

Преславутые ТРОЙКИ в действии.
Судьи----вы предатели !

Reply
+20 +
ы, 18:24, 12.11

хуже - они коллаборанты оккупационного фашистского режима.

Reply
+46 +
МАРЫЛЯ, 16:13, 12.11

Гэта ніякія не юрысты пры вялікіх пасадах! Гэта дзве дуры з аттачэня "ябацек"! Яны не вераць вучоным і разумным людзям, а слухаюць такіх як самі! Да такога не адзін суддзя свету не здолеў бы дадумацца! Каб шчырыя словы "Жыве Беларусь" назваць цынічнымі ! Гэта нонсэнс для беларусак і іхніх ідалапаслухмяных начальнікаў! Ганьба злачыннай антыбеларускай уладзе і сістэме, якую яна стварыла!

Reply
+11 +
azhbeta, 17:58, 12.11

Далучаюся да вашых слоў. Трэба каб нейкі псіхіатр, бо звычайны спецыяліст проста будзе не ў стане давесці да розумовых здольнасцей гэтых людей, што словы "Жыве Беларусь" належаць нашаму слыннаму паэту Янкі Купале. А таксама патлумачыць ім і іхняму патрону хто такі Я.Купала, бо ўпэўнена, што той хто шпацыруе са Скарынай па Піцеру наўрад ці калі-небудь чытаў хаця б адну кніжку ў сваім жыцці, праўда, акрамя вершаў Быкава.

Reply
+18 +
ы, 18:25, 12.11

усё проста, гэта - фашыстская акупацыя.

Reply
+39 +
ЯСЬ, 16:36, 12.11

Пад суд гэтых "вырашальніц" лёсу беларусаў! Вядома зараз па свежых кроках не атрымаецца. Бо іхні апякун не аддасць іх сапраўднаму правасуддзю! Але іхні час ужо набліжаецца! Сушыце сухары, калі мазгоў няшмат.

Reply
+29 +
ххх, 16:58, 12.11

То есть своих мозгов у судьи нет если ей надо заключение специалиста о словах живе Беларусь.
Это повод полежать в дурке лет 20-25 до полного выздоровления.

Reply
+28 +
вася, 17:01, 12.11

тогда за надпись ..
Страна для жизни ..
надо расстреливать на месте ..
прямо у стены или плаката .где эта надпись ..

Reply
+68 +
КАМРАД, 17:24, 12.11

В общем, так народ! Пора прекращать, весь этот цирк и всё это безобразие, и надругательство над нашими гражданами! Встаём все как один, на защиту нашего народа, и идём все вместе до конца, и ни шагу назад! Все действия власти, судов, они противоправные, они не наша власть, и они для нас пустое место, и просто уже никто! Мы их не признаём, это наше право, и никто отнять его не может! Преступной власти никто подчиняться не собирается и не обязан! Они все преступники и требуют только отставки и справедливого суда над ними! Победа будет только за народом, и это однозначно! Для таракана конец, будет уже, очень печальным и трагическим, и это уже очевидно! Так что, преступники, готовьтесь заранее, от возмездия народа и божьего суда, уже никто не уйдёт! Жыве Беларусь!

Reply
+9 +
sabre, 21:14, 12.11

У оккупантов надпись "Жыве Беларусь!" и национальная символика вызывает приступ ярости.
Колонизаторы хреновы.

Reply