18 мая 2024, суббота, 20:00
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Европейская пресса: «Лукашенко остается хаотичным и трудно предсказуемым»

6

Внешнеполитические сигналы из Минска сбивают с толку. Хотя в последнее время Александр Лукашенко обхаживал Евросоюз, диктатор продолжает жестоко обрушиваться на своих критиков внутри страны, пишет швейцарская газета «Neue Zurcher Zeitung».

Комментарии 6
0 +
ЛЫДЖНЕГ, 15:43, 10.04

сотрудники белорусских спецслужб КГБ, спонсируемых лично Лукашенко, спонсируемого лично Евросоюзом...

Ответить
0 +
грыша, 18:50, 10.04

вот уж позвольте не согласиться....абсолютно прогнозируем и предсказуем...

Ответить
0 +
беларусачка, 21:58, 10.04

ад дробных іскарак можа адбыцца вялізарны касцёр, ведайце гэта Амэрыка і Эўразвяз, і не трэба верыць ў нейкія мільгаценні гэта яшчэ не сонца. Трэба каб была свабода слова, свабода дзеяння журналістаў, свабода палітвязням, нармальная праца дзеля ўсіх беларусаў, льготы інвалідам і студэнтам, а таксама свабода ў мастацтве, музыкі, вершаў, газэт, часопісаў тых каго лічаць нелегаламі ў роднай краіне на роднай мове... І яшчэ ня трэба запамятаваць што ідзе піар-акцыя Лорда Бэлла...яна ужо пачалася і гэта бачна нават малому дзіцяці. Жыве Беларусь!!!

Ответить
0 +
беларусачка, 22:29, 10.04

Пачаўся піар Лорда Бэлла...вы мяне спытаецеся чаму... а як жа ж.. ёсць прызыдэнт... і не за гарамі выбары, і ёсць партыя, хацу завострыць на гэтым вашае уражанне, партыя адзіная пасля самога Лукашэнкі. І ўвесь гэты год нам будуць пудрыць мазгі, што партыя існуе сама па сабе, але гэта не так, гэтая ж партыя і ёсць адзін з крокаў піара, каб запутаць мазгі усім і каб потым людзі пабачылі што акрамя дрэннага Лукашэнкі ёсць яшчэ партыя і вось тут та і пачнуць выбіраць напрыклад гэтую партыю і вось табе і будзе...тое што і было, а Лукашэнка ні кому не аддасць свае права і хутка ён будзе главаром гэтай партыі і зноў народ правядуць вакол пальца. НЕ ЛЖЫ!!! нЕ ДЫКТАТУРЫ!!! НЕ ЛЖЫВЫМ ПАРТЫЯМ!!! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!!

Ответить
0 +
Bihto, 23:27, 10.04

Pochemu ne predskazuem???? Ocherednoe obostrenie v nachale vesennego perioda.

Ответить
0 +
Reshetnikov, 11:44, 11.04

Ne soglasen s mneniem gazeti . Lukashenko krayne predskazuem i do banalnosti prost . Ego jizn v algoritme : Ya lublu dengi !!!! Radi deneg gotov na vse !!! Kstate v etom ego rokovaya oshibka .

Ответить