28 марта 2024, четверг, 12:44
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Левкович «готовится» к президентским выборам

15

Новый председатель Белорусской социал-демократической партии (Грамада) Анатолий Левкович заявляет, что вчерашний съезд партии и так называемые “парламентские выборы” являются началом будущей президентской кампании.

Комментарии 15
0 +
govement, 10:33, 4.08

Ну есчо адзин для галачки. Стацисцичаская пагрэшнасць.

Ответить
0 +
Берасьце, 11:12, 4.08

Ляўковіч былы камуніст, ягоная "партыя" у Берасьці складалася з 3-х чалавек і яны адзіныя ігнаравалі Байкот-2000. Чаго вы хочаце? Ён гадзіў у рэгіянальным маштабе, а цяпер будзе гадзіць у агульнабеларускім.
А яшчэ ягоныя ўласныя словы: нашей партіі главное-продержаться до 2011 года......

Ответить
0 +
алесь гетман, 11:23, 4.08

клоун и предатель ,а говорить о президентской компании такому как Левкович ,который всех предает и бьет в спину своих соратников как тот -же Павличенко ,не стоит даже в суе вспоминать это имя ,а называть просто КАИН.......

Ответить
0 +
ттт, 11:25, 4.08

алесь гетман 2

сто %

Ответить
0 +
Svolka, 11:39, 4.08

Ссучился или таким и был всегда.
Нету доверия к комунистам.

Ответить
0 +
alex, 11:46, 4.08

Как же столько людей, ратующих за свободу и демократию, предали Козулина! Как они могли поддержать крикуна и популиста.

Ответить
0 +
Беларус, 12:54, 4.08

вось і легалізатары гэтых "выбараў" з'явіліся. ужо і на "прэзыдэнства" мецяць. мдзя...

Ответить
0 +
алесь гетман, 13:15, 4.08

тот кто мне поставил 2 не понимает ,что это есть предпродажная подготовка партии к продаже перед выборами ,и как все понимают клиент уже найден ,не продешиви Л ..........ч (ему не в первый раз предавать партию и ее лидеров).

Ответить
0 +
ЗЛОЙ, 14:35, 4.08

А ничего нового.Юрий Щекочихин в книге"Рабы ГБ. XX век. Религия предательства" писал о таких разводках . Еще во времена советской власти,если ГБ надо было п-охерить диссидентскую или неформальную молодежную организацию внедрялся или вербовался подходящий челевечек и делал все как им надо..В нашем случае лидер преставляющий опасность превращается в политический труп,партия превращается в цирк,и мало того обеспечивает участие "оппозиции"в выборах.

Ответить
0 +
Маленький злобный хорёк, 15:30, 4.08

Партия авнтюристов и демагогов.
Чем Козулин лучше Левковича. Тем что сидит?
(я конечно за то, что-бы его отпустили, сидит несправедливо) Но вспомните, с чего Козулин начинал. С того, что сдал своих соратников через "Народную Волю".

Ответить
0 +
Юрый Салодкі, 17:42, 4.08

Паважаны Зянон Станіслававіч, ужо не першы год, спрабуе растлумачыць беларусам, што Лябедзька, Калякін, Ляўковіч і шмат хто яшчэ-гэта "таварышчы" якія супрацоўнічаюць з дыктатурай. Супрацоўнічаюць, для асабістай выгады. Удзельнічаюць у "выбарах" і "рэферэндумах" для легітымізацыі рэжыму Лукі, а не для абароны інтарэсаў беларускай нацыі.
Я, былы сябра БСДП НГ, але выйшаў з партыі праз год (адразу пасля 2004 году, "выбараў"). Мне хапіла гэтага перыяда, каб зразумець, што за "людзі" называюць сябе змагарамі за дэмакратыю.
Ганьба!
Чым больш у нас існуе "псеўдаапазыцыя", "псеўдадэмакраты", тым далей Беларусь адыходзіць ад нацыянальнага Адраджэньня, ад дэмакратыі, ад цывілізаванай эканомікі.

Ответить
0 +
Иван Vojna, 17:47, 4.08

Теперь в офисах Грамады воцарится полный "порядок": каждый вечер они будут в офисах бутолочками водочки отмечать очередную "победу "дня прошедшего, разглагольствовать о местах в парламентских креслах и каждый будет видеть себя следующим президентом.
О такой "оппозиции" на месте шуры я бы только мечтал. Еще во время моей бытности в Грамаде , предлагал гр. Масловскому поучаствовать в акциях солидарности 16, но там ведь могут и задержать, гораздо проще всадить нож в спину Козулину, который пока не может ответить!!!!
Позор и ганьба левковичу "умышленно с маленькой буквы", и его прихвостням!!!!!!!!
Президентом Беларуси станет грамотный и порядочный человек , а про вас побрезгуют даже вспомнить!!!!!!!!!!!!

Ответить
0 +
Ветэран, 18:08, 4.08

Шкада, што партыйныя актывісты і сам А. Казулін паўтары гады таму на З'ездзе не захацелі паслухаць праўду пра напалеонаўскія задумкі некаторых дзяльцоў ад палітыкі, і улічыць яе падчас абрання кіраўніцтва.
Не магу пагадзіцца, што за камандай здраднікаў стаіць ўлада. Вельмі гэта дробны і пусты дзеля яе праэкт, які ніякага эффекту ў Еўропе не дасць. Здрада - яна і ў Еўропе, і ў Афрыцы здрада. Трэба пашукаць персоны і сілы на дэмакратычным полі Беларусі, якія зацікаўлены ў тым, каб не дапусціць Казуліна на першыя месцы. Іх вушы таксама бачны за падзеямі ў БСДП
Вынік - партыя выйшла на такі рубеж, з якога пачнецца яе аднаўленне і ачышчэнне. Ганебны з'езд стане штуршком да гэтага.
Аляксандр, трымайся, вер ў сябе і сумленных людзей, якіх вельмі шмат ў нашай Бацькаўшчыне!

Ответить
0 +
Vitold, 9:33, 5.08

Забірайце Казуліна ў іншыя партыі і не лямантуйце. У любыв выпадку - выбары ўнутрыпартыйныя - гэта справа партыі, прычым унутраная. Ніхто не вінаваты, што Казулін згубіў свой аўтарытэт. А тыя хто лямантуюць і не ведаюць раскладаў сіл у партыі і яе становішча - сапраўды падобны на агентаў уплыву, засланых і фармуючых грамадскую думку... што здраднікі, іўды і г.д.

Не судзіце і не будзіце судзімы...

Адна справа ісці на чале натоўпу на штурм "Акрэсціна" - другая справа - сістэмна руцінна і рупліва працаваць. Папулісты ўжо дасталі!!!

Ответить
0 +
вася, 10:11, 5.08

Бойкот левковичу и его партии, вплоть до освобождения Козулина!!!

Ответить