4 мая 2024, суббота, 6:38
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
0 +
12, 16:26, 18.03

молодче. Права человека надо отстаивать!!!!!! Респект такой молодёжи

Ответить
0 +
Юрась з логава, 18:19, 18.03

Молодец, Андрей, очень трезвый и патриотический анализ. Именно так и необходимо действовать, нас просто должно быть в разы больше, чтобы даже цепные псы в черных куртках, побаивались соваться.

Ответить
0 +
allabochum, 22:16, 18.03

Думаю,што да шэсця далучацца усе. хто не страціу павагі да самога сябе.хто думае пра будучыню і пра сваіх дзяцей.Спадзяюся сустрэць знаёмыя твары з часу "вялікага стаяння на плошчы" у тым знакамітым Сакавіку.Так трываць ужо нельга,калі зневажаюць чалавечую годнасць. калі правяць ад імя народа і адначасова адносяцца як да быдла....
Так нельга!!!!!!!!!!!
Людцы. прачніцеся ад здранцвення,прачытайце вершы Купалы 1905-1917 год... мы засталіся там....мы так і не навучыліся людзьмі звацца,згубіушы павагу да сябе...
Успомніце,калі нас было на праспекце проста мора,ад пачатку і да канца праспекту,у часы Чарнобыльскіх шэсцяу!!!!!!
Гэта наша краіна і нам тут жыць.Ганьба тым. хто збіраецца здрадзіць Радзіме і аддаць яе і найдалей на патуранне дурням,прысцябайлам розных масцей,якія забыліся нават пра Боскія законы.
Пагядзіце навокал,грамадства скоувае ,як цмок, стах...У што ператвараецца навука,асвета, наша мова ,у каго преатварылі настауніка......і
......дзе поуная алкагалізацыя насельніцтва і адначасовая дэбілізацыя моладзі....
.....знішчаецца гісторыя,культура,прырода,горад проста апанавала вараннё...ёсць аб чым задумацца....гэта паказчык наяунасці саайвялікай негатыунай энергіі...
......мана і хлусня льецца ракой з газет. радыё і тэлевізара....яшчэ крышачку..і мы усе будзем хворымі у хворай краіне....
...я добра ведаю,што абавязкова далучацца навукоуцы,студэнты,выкладчыкі,прадпрымальнікі...
А ты ,дружа,што раіць табе тваё сумленне?????????????????????????????

Ответить
0 +
Человек, 12:03, 19.03

Прав Андрей. Сто раз прав.
И всё-таки жалко их. Получат они 25-го по самое немогу...
И не идти нельзя. Уже нельзя. Иначе грош цена всем речам, лозунгам, вывешиваниям флагов.
25-го будет либо качественный скачок, либо окончательное падение в болото без надежды выбраться.

Ответить