4 мая 2024, суббота, 4:17
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 12
0 +
Мішка, 10:11, 8.09

Усіх хлопцаў са Свьтам!
З самым сьвяточным сьвятам!

ЗЫ Дзе цікава тыя першыя 12 афіцэраў...

Ответить
0 +
liusterka, 10:23, 8.09

Слава Воршы ўжо ня згорша!
Слаўся князь Астрожскі!

Мішку: адзін з таго слаўнага тузіна - вядомы беларускі бард - быў і ў гэтым годзе на Крапівенскім полі, вёў фэст! Прыязжайце наступным годам - пазнаёміцеся :) Заадно параўнаеце, чым сапраўдныя годныя беларускія афіцэры адрозьніваюцца ад маскальска-ментоўскіх.

Ответить
0 +
amateur, 10:39, 8.09

2 Мішка, 10:11, 8.09

Чаму толькі хлопцаў? ::))))) Усіх са Святам!

Ответить
0 +
Ганна, 10:40, 8.09

Слава героям! Слава нашым мужным літвінам -беларусам! Кроў нашых продкаў -герояў ВКЛ - наша кроў. Жыве Вялікая Літва! Жыве Беларусь!

Абавязкова павіншуйце нашых палітвязняў і нашых вайскоўцаў!

Ответить
0 +
Zyanon, 11:06, 8.09

Віншую усіх, мужныя волаты нашай зямлі, будзьце годны славы нашых слаўных і мужных продкаў, каб зноў змагацца за волю роднай зямлі! ЖЫВЕ МУЖНАЯ НЕЗАЛЕЖНАЯ МОЦНАЯ БЕЛАРУСЬ!

Ответить
0 +
Раман, 11:24, 8.09

Жыве нейтральная Беларусь!
Мальцаў, ты гатовы парушыць Канстытуцыю за кавалак каўбасы? Як нізка!

Беларускіх мужчынаў віншую са Святам беларускай вайсковай славы!

Ответить
0 +
мікалай, 11:37, 8.09

Са святам!!!!!!!
Не маскоўскаму войску на нашай зямлі.

Ответить
0 +
Чытач, 11:44, 8.09

Віньшую ўсіх са Сьвятам!
Будзьма разам!
Жыве Беларусь!

Ответить
0 +
), 12:17, 8.09

Ганна, 10:40, 8.09
ухахахахаха в мемориз)))=DDD

Ответить
0 +
Дзік, 14:13, 8.09

Дзе цікава тыя першыя 12 афіцэраў...
****************************************************
Глядзіце фота на сайце

Зьлева направа:
У Барадач, А. Станкевіч, М. Бірукоў, Л. Балвановіч, А. Кулеш, В. Костка, У Савянок, А. Бабыр, М. Варанец, М. Шыманец, Г. Харахноў.
У цывільным С. Навумчык, І. Пырх (даўно пайшоў з жыцьця).
На другім плане пад Пагоняю М. Статкевіч, а таксама З. Пазьняк, В. Быкаў, М. Ткачоў

Ответить
0 +
Васіль, 22:16, 8.09

Жыве Беларусь!!!

Ответить
0 +
асенизатор, 22:17, 8.09

Вельми хочацца паглядзеть на галярэю славы нашых депутатау абодзьвух палатак, з партрэтами, имёнами и хвамилиями (дзявичскими и мущынщынскими). Падумау аб тым, што нельга у нас адмянять смяротную казнь за здраду Радзиме, як казау таварыш Навумав. Ведь тольки блахадара им нелигитымны мазаичны вождь прадалжае глумицца над здаровым змыслам цэлага народу. У Канстытуцыи ёсць статья, кали гэтыя палатки абъяуляють импычмент за парушэнни Кастытуцыи и закону краины. Кали яны у зговары, то и спрос з их жэстачайшы, па усим правилам - за здраду Радзиме. У боингу усим мястоу не хопить.

Ответить