22 мая 2024, среда, 6:15
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
0 +
grmaster, 10:54, 22.11

Березовский район жжет не подетски! :) Уважаю, продолжайте требовать! Реально горжусь такими людьми. Тем более из моих родных мест.

Ответить
0 +
Страна Лимония, 11:15, 22.11

За все выходные ни разу ни по ТВ ни по радио не услышал фамилию опазиционных кондидатов, И это мы про открытые и честные выборы.

Ответить
0 +
Змитер, 11:24, 22.11

Падзенне крывавага рэжыму Лукашэнкі непазбежна. Гэтую простую ісціну пачалі разумець ўжо нават і агалцелых калгасныя саўкі і лукашысты. Прыемна, што натхніўшыся чытаннем палітінфармацыі з нашага сайту, гэтыя людзі сталі выбіраць светлы бок. Гэта толькі паказвае, што не дарма былі выдаткаваныя дзесяткі грантаў, зламана шмат копій інтэлігенцыяй на нарадах. Узровень рукапацiснасцi у РБ павольна, але няўхільна павышаецца. І я даказаў скептыкам, што наглядная агітацыя і прапаганда можа вырваць з лап невуцтва і цемры вызначаны лік людзей.
Вядома, самы просты спосаб канчатковага вырашэння праблемы лукашэнкаўцаў - арганізацыя якасных дэмакратычных канцлагераў, правядзенне масавых люстрацый пад кіраўніцтвам дысідэнцкіх троек, якія маюць права люстрыраваць без суда і следства любога тоталiтарыста. Няма чалавека - няма праблемы. Але ж пад каток вызваленчых рэпрэсій можа незнарок патрапіць і латэнтны ліберал, пацерпіць слязінкі дзіцяці. Таму перад дэмакратычнай грамадскасцю стаіць складаная задача распазнаць і ўгаварыць перайсці на бок дабра полурукапацiсных і амальпрыстойных людзей.
Яшчэ раз паўтару - праблема перавыхавання ляжыць глыбей, чым здаецца. Бо саўковыя дагматы БРСМ і прапаганда ОНТ пачынае замбаваць беларусаў з самага дзяцінства. І таталітарнае мысленне потым вельмі цяжка будзе выправіць, прыйдзецца дзейнічаць і радыкальнымі метадамі.

Ответить
0 +
Алёхна, 12:23, 22.11

Прикольно, то есть чтобы чиновник работал правильно и по закону - нужно каждый раз ему звонить персонально и напоминать?....

Ответить
0 +
Екатерина, 12:27, 22.11

Телевидение в стране захвачено уже 16 лет. Там зомби и манкурты работают без совести.

Ответить
0 +
Gena, 13:17, 22.11

>Григорян заверила, что назовет фамилии всех кандидатов в очередных выпусках новостей.
Ага, назовет она. Работа, наверняка, дороже.
А вот почему она на работе у режима, а не народа (зарплату то ей мы платим) - это вопрос.

Ответить
0 +
@@@, 16:57, 22.11

Посмотрел вчера по бт новости Мне показалось что Ермошиной
самой стало стыдно от сюжета об оппозиции Растерянность на лице проскользнула

Ответить
0 +
Dimka, 19:00, 22.11

Вчера показывали доходы кандидатов. Убило вот что: годовой дохо самизнаетекого 90 млн. зайцов. Делим на 12, получаем 7,5 млн., почти 2,5 тыс. гринов. А теперь всоминаем, как самизнаетекто рубаху на груди рвал и клялся, что получает такую же зарплату, как и простой рабочий. Вопрос на засыпку: на каком таком предприятии такие простые рабочие получают по 2,5 тыс. гринов? Или я чего-то упустил в этой жизни?

Ответить
0 +
сяргей-паляшук, 20:21, 22.11

Сущность луки и ЦВК: по ТВ почти круглые сутки крутят луку-- Ермошина оправдывает это что изначально кандидаты нре могут быть равными, а когда Некляеву запретили песни на его стихи в предвыборном радиообращении--- мотивация все кандидаты должны быть в равных условиях....
Вот сущность и двуличие этого диктатора!

Ответить