18 мая 2024, суббота, 16:39
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
0 +
klim, 13:05, 2.06

Што ж усё такі з Мікітам Матусевічам? Нідзе ніякай інфармацыі.

Ответить
0 +
ы, 13:35, 2.06

Ня варта беларусам удзельнічаць у маскоўскім шоў.

Ответить
0 +
Говори правду!, 14:01, 2.06

Работу компании нельзя ни при каких условиях прерывать. На будущее надо продумывать все действия, чтобы работа продолжалась автоматически. Жыве ПРАЎДА! Жыве з ПРАЎДАЙ БЕЛАРУСЬ!

Ответить
0 +
Новенький, 14:41, 2.06

ы, 13:35, 2.06 "Ня варта беларусам удзельнічаць у маскоўскім шоў."
Если Москва захочет сменить АГЛ, мы должны этому помешать? Или лучше пройти курс лечения от русофобии?

Ответить
0 +
nik_K, 15:37, 2.06

Милиция себе деньги не берет
=============================
:))

Navernoe imenno poetomu ludi vixodyat iz vitrezvitelya s "propitoi" poluchkoi. + shtraf.

Ответить
0 +
ыыы, 17:00, 2.06

Новенький, хай яна зпачатку захоча ў сябе нармальную краіну пабудаваць замест арды. Запытайся аб гэтым у Шэўчука. А то ўвесь час ФСБ сюды лезе і хана прызначае. Нам не трэба вашае іга. Я не хачу быць расейскім рабом. Я хачу жыць у вольнай краіне і ведаць што мой голас лічаць на выбарах , а не выкідваюць на сметнік. Палячы свае мазгі перш чым расейскую лухту пісаць.

Ответить
0 +
Новенький, 17:39, 2.06

Для ыыы, 17:00, 2.06
Для начала не будем "трогать ничьи мозги" и, в отличии от нашего так называемого президента, общаться на "Вы".
Я, к Вашему сведенью, тоже хочу того, о чём Вы написали.
А Ю.Шевчук скажет, что при всех недостатках России, свободы и демократии там чуточку больше, и маразма такого, как у нас, там меньше.
Но жить мы лучше не станем до тех пор, пока вину за положение у нас в стране будем спихивать на других, а не на себя.

Ответить
0 +
Віталь, 20:43, 2.06

У мяне таксама быў вобшук 18-га. Генпракуратура перанакіравала маю заяву на імя нам.пракурора ленінскага р-на Мінска:
"Нарпавляю в Ваш адрес для рассмотрения по существу заявление ..., в котором он указывает на нарушения, допущенные при проведении обыска по месту его жительства...." итд.

Я ўжо шмат разоў стэлефнаоўваўся са следчай (капітанам міліцыі Юхневіч) і яна мне шчыра казала: "Телефон служебный, нас с Вамі прослушівают. Я не буду отвечать на ваші вопросы. Мне сверху дали инструкцию. Я подписала."
А сеньня яна заявіла, калі я ў чарговы раз патэлефанаваў, шукаючы мае рэчы(між іншым у мяне была СКРАДЗЕНА(а не "изъята") Карта Паляка). Дык следчая сказала, што мае рэчы я магу забраць у Гродна, у абластным ОБЭП.
!!!То бок, ніякіх следчых дзеяньняў не праводзілася, "изъятые" у мяне рэчы ўвесь гэты час тупа знаходзяцца ў абластным АБЭП.
Рэчы можаце забраць, апроч кампутара, які вернуць праз месяц!!! Яна катэгарычна адмовілася каментаваць, чаму і на якой падставе.
У Гродна я ехаць не збіраюся. У мяне баляць ногі. Як абакралі, так няхай і самі прывозяць.
Вось так, товарішч майор і кампанія із ГБ, якія праводзілі ў мяне вобшук, бо вы гэта чытаеце. Я вас не паважаю. Вы цынічна прынізілі маю годнасьць, патаптаўшыся сваімі казеннымі ботамі па маім асабістым жыцьці.
Вам прабачаю, як навучыў мяне Госпад.

Віталь Гуляк.

Ответить