19 мая 2024, воскресенье, 18:32
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 5
+11 +
маруся, 10:22, 24.07

Может быть наконец-то и у пенсионеров раскроются глаза на происходящее в стране и они перестанут быть покорным стадом. Ведь газет как правило они не выписывают и смотрят лишь лживое БТ.
Молодцы ребята ! Большое вам спасибо ! Будьте осторожны и берегите себя !

Ответить
+10 +
свобода, 10:42, 24.07

Спасибо вам, ребята! Кто бы это сделал, если бы не вы?!

Ответить
+4 +
оля, 11:53, 24.07

СПАСИБО!!!!!!!! Я видела такие на стенах домов, но, к сожалению, кем-то (уродом неким) оборваны.

Ответить
+3 +
Ліцьвін, 12:16, 24.07

Лепш бы яны агітавалі за байкот, бо гэта зараз істотней. Істотней таму, што менавіта байкот адзіны шанец да зьмены ўлады ў будучыне. Гэта, як першая стадыя, першы крок, бо пасудзіце самі, ні хто раней не байкатаваў выбары ў такім маштабе. Калі зьменіцца ўлада - выпусьцяць і гэтых людзей, а пакуль улада будзе стаяць, ні якія ўлёткі не дапамогуць, бо народ жа не выйдзе на вуліцы зараз, каб граміць тую ж валадарку, ці амерыканку, няма ні пляну, ні падрыхтаванага спецназу з нашага боку. Людзі канешне мусяць памятаць, што ў краіне існуюць палітвязьні, але трэба праводзіць разам з тым і агітацыю за байкот, каб людзі бачылі, што няма сэнсу ісьці на такія выбары. А так зусім невялікая інфармацыйная нагрузка, скажам так, малая энтрапія гэтай улёткі. Прэрагатыва зараз байкот, ня гледзячы ні на што.

Ответить
0 +
Беларус, 13:37, 24.07

Прачытаце артукул Гары Паганяйла

"Фига в кармане. Или как я буду голосовать на этих выборах"

Адрэзать частку бюлетэня з подпісамі і забраць з сабою, а другую укінуць у скрыню.

Распісвацца за Вас будут 2 800 зэкаў, якіх Лукашэнка выпусціць перад выбарамі. Усе яны пойдуць так званымі "карусельшчыкамі". Гэта группы сацыяльных падонкаў, якія за грошы ці іншыя цукеркі ад улады па некалькі разоў заходзяць на выбарчыя участкі, каб распісвацца за тых, хто не пойдзе галасаваць.

"Карусельшчыкаў" будуць запускаць пад наглядам кдбэшнікаў і ментоў у цывільным. Ды й у складе выбарчых камісій толькі добра зачыпленыя цукеркамі альбо напалоханыя палкай людзі-б..і.

Ответить