Хіт Кіпелава «Я свободен» заспявалі па-беларуску 8 16.03.2018, 12:42 14,455 Акцыя прымеркаваная да вялікага юбілейнага канцэрта гурта «Кипелов».
Где ссылка на скачивание? Супер!!!
ОтветитьКруто! 5 балов!!!
Ответитьгэта насамрэч КРУТА!!!!
ОтветитьДзякуй Вам, беларускія музыкі з такімі прыгожымі вачыма! Вы - цудоўныя!!!
Так трымаць! Жыве Беларусь!
ярмоленку з галыгіным "прывітаньне"
Они же и в Крыму для свободных ватников за здравие царя горлопанили.Я про кипеловых.
ОтветитьМолодцы
ОтветитьЯ просто балдею от этой песни а теперь яш
_? чэ и на роднай мове
Жыве Беларусь!
ОтветитьПроста за душу кранае!!! Па сапраўднаму і крута!!!?
ОтветитьViva! Viva! Viva!
Вельмi добра!!!!!!!Прыемна што у нас есць такiя выканауцы!!!!
Ответить