22 мая 2024, среда, 3:57
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+40 +
важливо знати, 20:28, 15.02

Проєкт з розроблення такого озброєння «натовського» калібру було започатковано ще у 2017-2018 роках.

Про це повідомив ексголова РНБО Олександр Турчинов.
За його словами, самохідна артилерійська установка «Богдана» 155 «натовського» калібру на 100% українського виробництва була готова виконувати бойові завдання вже у 2017-2018 році, «але влітку 2019 року проєкт був зупинений, фінансування анульовано, а випробування заблоковані».

Ответить
+36 +
Сергій, 21:01, 15.02

малорос зеленський зупинив всі ракетні,артилерійські програми.Воно хотіло заглянути в очі пуйлу,почав відводити війська.Все пам'ятаємо,і після перемоги йому це згадають.

Ответить
+19 +
Wasia, 21:06, 15.02

Ланцет разработка Израиля....
Который трендит когда Украина просит ...
Нейтральный статус...

Ответить
+3 +
oficer, 21:35, 15.02

как думаете что напишу ? да да , опять командование не слушает советы , теряет технику и солдат . Вопрос : почему делает на зло Украинской армии ? это вольшой вопрос , который предложил решить Зеленскому с детектрором лжи и проверкой

Ответить
+13 +
Старый Котяра, 22:39, 15.02

Да как Вы посмели усомниться в мудрости и гениальности лучших стратегов современности - завхоза ОП и самого newНаполеона? С мая 2019 года началось интенсивное разваливание, ой извините - оптимизация украинской армии и оборонной промышленности в угоду дорожному строительству, т.е. масштабному распилу бюджета. Не благодаря, а вопреки действующей власти удалось сохранить костяк армии и остатки военной промышленности, а также невероятной самоорганизации украинского народа.
Жизнями людей платим за волюнтаризм и непрошибаемую самоуверенность ЗЕ-команды.

Ответить
+2 +
oficer, 22:04, 15.02

маленькая головоломка : почему прилетел ланцет ? когда прилетит второй ?

Ответить
+4 +
Укр, 22:47, 15.02

Тому-що проти БПЛА добре працювати може лише навчена команда, а таку за місяць не підготуєш, особливо коли мобілізаційний ресурс - чоловіки віком 45-60 років, бо молодших за 45 майже не мобілізують.

Ответить
0 +
KULI, 22:51, 15.02

Второй вчера вылетел из окошка но тут же упал перед домом.... устал. Видео было.

Ответить