6 траўня 2024, панядзелак, 14:46
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Андрэю Кіму афіцыйна прад’яўлена абвінавачанне

6

Пра гэта сёння на паседжанні аргкамітэта грамадскай камісіі “Свабоду Андрэю Кіму” паведаміла маці актывіста Таццяна. Абвінавачанне прад’яўлена па артыкуле 364 - нанясенне цялесных пашкоджанняў супрацоўніку міліцыі пры выкананні службовых абавязкаў, па якім прадугледжана пакаранне да 6 гадоў пазбаўлення волі.

Каментары 6
0 +
Anna, 17:09, 4.02

Абвінавачанне прад’яўлена па артыкуле 364 - нанясенне цялесных пашкоджанняў супрацоўніку міліцыі пры выкананні службовых абавязкаў, па якім прадугледжана пакаранне да 6 гадоў пазбаўлення волі.
------
вот мне интересно, сильно ли пострадал "супрацоўнік міліцыі". "Бедняжка", наверное, до сих пор отойти не может: ребер не досчитался, зубов тоже, кровью харкает... Хотелось бы посмотреть на этого "доблесного "избитого" мента.
А как Тане Тишкевич омоновец в лицо заехал и у девушки кровь пошла - это не телесные повреждения? Что ОМОН, что милиция, что суды - один зверинец

Адказаць
0 +
Микита, 18:45, 4.02

Двойные стандарты налицо.

Адказаць
0 +
Несьцерка, 19:33, 4.02

Трымайся, хлопец...
Здароўя, удачы, шанцу...

Адказаць
0 +
Фрабел., 20:29, 4.02

Чарговы раз рэжым выпячвае сваё сапраўднае аблічча,абвінавачвуючы Андрэя Кіма ў гвалтоўных дзеяньнях супраць "міліцыянтаў",гэта проста здзек над тымі беларусамі, хто быў жорстка збіты і прыніжаны зверскімі дзеяньнямі такіх "міліцыянтаў", і пракуратура заўсёды адмаўляла БЕЛАРУСАМ , каб такія вырадкі панеслі наказаньне. Ганьба рэжыму !!!

Адказаць
0 +
Елена, 22:43, 4.02

Насколько махали крыльями "друзья" и "единомышленники" Кима, то у них есть свидетельства егго непричастности (видео-материалы).
И если, КТО НЕ ЗНАЕТ, Андрей был инициатором и организовал отпраку ВСЕХ открыток к Рождеству и Новому году ПОЛИТЗАКЛЮЧЕННЫМ в этом году! Он пытался все последнее время сделать все, что мог придумать для того, чтобы те, кто остался один на один с "машиной" знали, что есть ЛЮДИ, которым
НЕ БЕЗРАЗЛИЧНО!

Адказаць
0 +
$$$, 21:32, 6.02

Я просто в шоке! Думаю, что все знакомы с творчеством Ю. Хащеватского, помните сюжет, где одна известная "доблесная" личность( в пагонах, разумеется) ударила в лицо Светлану Завадскую...

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны