Не.....ну с русскими орками там понятно - отдыхать им не положено - им положено дохнуть в Украине за яхты и дворцы Абрамовича, Фридмана, Вексельберга и за подельников бункерного чекиста пуйла братьев Ротенбергов.
"Даже россияне находят новые направления."
Да полно их тут, я часто езжу на экскурсии по РБ и всё вижу. А возле минских новостроек полно машин с российскими номерами.
Лукашызм вынішчыў не толькі гандаль з Украінай і іншымі краінамі, лукашызм знішчыў медыцыну, ІТ сектар, знішчыў транзіт і турызм.
Лукашэнка манкурт і прыдурак. Ён разбурыў нават тыя галіны эканомікі якія ў любых іншых разумных руках прыносяць залатыя яйкі.
А які турызм у канцлагеры дзе не маючы ніякіх падстаў лазяць па тэлефонах нават у турыстаў, лазячы па прыватнвй перапісцы, хапаюць турыстаў за нятой колер ці яшчэ не за што, бо не да законаў?
Які турызм калі вынішчаюць беларускую лацінку на прыпынках і тым самым выказваюць поўную не павагу ня толькі да ўласнай краіны, але і да турыстаў знішчаючы элементарную эціку турызму?
Які турызм калі лукашысты вынішчылі прыватны сектар і аграсядзібы якія абслугоўвалі гэтых турыстаў?
Які турызм калі знішчана медыцына, знішчаны транзіт і сервіс?
Які транзіт ў краіне дзе соўгаюца як у сябе ў хаце розныя бандзіты, забойцы і глаўтаўнікі з Вагнера і іншыя z-прыдуркі?
Які турызм там дзе вынішчана нацыянальная кухня і культура, дзе бегаюць гобліны ў масках і хапаюць людзей ды тых жа турыстаў?
Казахстан і іншыя краіны сталі Мекай турызму для еўрапейцаў і амерыканцаў і яны зара ў Казахстан і іншыя краіны мяшкамі прывозяць еўра і даляры робячы турызм адной з буйных галін прытока валюты.
Ента іх злыя правіцельства не пушчают, вот ёсць жа безвіз, і соль, і спічкі, і грэчка. А ў іх жа нет. Вот оні стаят вдоль граніц і просяцца. Ну мы ім канешна не атказываем. Мігрантав там всякіх засылаем, есчо страіцельнымі мацерыяламі памагаем, камні чэраз граніцу кідаем.
Да не может быть!
АдказацьНу например на Новогодние праздники всё ватниками забронировано, на майские праздники тоже, санатории в Беларуси постоянно ватой забито
АдказацьЧто в белке смотреть? ЧЫстату и вУсатого?
Адказацьцены? запредельные
Адказацьдостопримечательностей? 1
история? -1
климат? 0
плитачка? 10
а че тут ловить?
Не.....ну с русскими орками там понятно - отдыхать им не положено - им положено дохнуть в Украине за яхты и дворцы Абрамовича, Фридмана, Вексельберга и за подельников бункерного чекиста пуйла братьев Ротенбергов.
АдказацьРасияне не хотят?
АдказацьПосмотрите сколько машин с их номерами.
А в кафешках у них глаза на лоб от дешевого хавчика?
Эту саранчу дустом не вытравишь.
"Даже россияне находят новые направления."
АдказацьДа полно их тут, я часто езжу на экскурсии по РБ и всё вижу. А возле минских новостроек полно машин с российскими номерами.
Только ненормальные хотят приехать в концлагерь.
АдказацьЛукашызм вынішчыў не толькі гандаль з Украінай і іншымі краінамі, лукашызм знішчыў медыцыну, ІТ сектар, знішчыў транзіт і турызм.
АдказацьЛукашэнка манкурт і прыдурак. Ён разбурыў нават тыя галіны эканомікі якія ў любых іншых разумных руках прыносяць залатыя яйкі.
А які турызм у канцлагеры дзе не маючы ніякіх падстаў лазяць па тэлефонах нават у турыстаў, лазячы па прыватнвй перапісцы, хапаюць турыстаў за нятой колер ці яшчэ не за што, бо не да законаў?
АдказацьЯкі турызм калі вынішчаюць беларускую лацінку на прыпынках і тым самым выказваюць поўную не павагу ня толькі да ўласнай краіны, але і да турыстаў знішчаючы элементарную эціку турызму?
АдказацьОрки не хотят? Так это плюс и очень жирный. Орки, все валите на море лаптевых)))
АдказацьРюсске пусть и не ездят, оно нам надо?
АдказацьЗато в Хайнань овербукинг 🤗
АдказацьОткуда инфа? Все санатории забиты расейцами, скупают дома в вёсках по всей Беларуси, скупают квартиры в городах Беларуси
АдказацьЛукашисты хвастаются,что кацапы уже забронировали на Новый год почти все гостиницы и санатории!
Адказаць