26 April 2024, Friday, 18:55
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 17
+47 +
zovan1569, 15:18, 24.02

The Hero Of The Country. Protection of Kurapaty is sacred

Reply
+122 +
:), 15:19, 24.02

Хорошо бы Послу Польши обратить внимание на этого героя-активиста.
В Куропатах лежат расстрелянные офицеры Войска Польского. Неужели дружба с Лукашенко отодвигает на второй план память о погибших?

Reply
+49 +
Людмила, 15:56, 24.02

Гвозди бы делать из этих людей, не было б в мире крепче гвоздей.

Reply
+34 +
SOS, 18:21, 24.02

Так пачынаўся наш, беларускі Майдан....
Нясём хлопцам гарбату, ежу, цёплыя рэчы, дапамагаем усе! Вясна прыйшла нам у дапамогу.

Reply
+55 +
Сiнявочка, 17:02, 24.02

На видео в фейсбуке в живом эфире не было звука. Но картинка и так вызывает ужаснейшие эмоции. Лично я не могу найти слова, чтобы выразить свое преклонение перед Сережей. Но, как же жаль его. Хоть бы принял помощь от окружающих. Сердце на куски.

Reply
+54 +
боль, 17:14, 24.02

Матка Боска! Злiтуйся, абаранi наш народ!

Reply
+42 +
Салідарнасьць, 17:24, 24.02

Зміцер Дашкевіч просіць неабыякавых беларусаў тэрмінова падвезці абаронцам Курапатаў неабходныя рэчы: бочкі металічныя для вогнішча, моцную вяроўку 15 метраў, калкі для палатак, хімічныя гарэлкі, цёплыя рукавіцы, генератар для электрычнасці.
У Зміцера бачу парваная вопратка, трэба ніткі і іголка.

Reply
+35 +
666, 17:40, 24.02

якия адзинокия ГЕРОИ

Reply
+13 +
Вася, 18:43, 24.02

это точно

Reply
+15 +
FAX, 18:03, 24.02

I eto vsio rasha! kogda ze ej kirdyk nastanet za vsju ee zlobu i nenavistj k sosediam??!!

Reply
+28 +
да, 18:16, 24.02

раздайте строителям информацию про Куропаты, и они сами присоединяться к протестующим!

Reply
+45 +
КГБ Беларуси -убийцы, 18:33, 24.02

Ребята, вы Герои! У меня сердце разрывается за вас! Завтра повезу вам куртку меховую. Но я лучше хотела бы сохранить ваши бесценные молодые жизни!
А били битами КГБ беларуси , эти современные фашисты!

Reply
+23 +
усход, 19:31, 24.02

Хлопцы Минчуки хто побач АБАРОНЦАМ КУРАПАТАУ ТРЭБА ДАПАМОГА . Им неабходны простыя рэчы нават кава и ежа . ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ .

Reply
+25 +
azhbeta, 19:52, 24.02

Российские оккупанты вон из Беларуси!

Reply
+24 +
anarchist, 20:17, 24.02

Народ! Нас очень мало! На улице холодно, идёт дождь. Завтра суббота, выходной день. У кого нет возможности присоединится к протесту, помогите горячим чаем и едой!

Reply
+15 +
Ірына, 21:23, 24.02

Людзі, далучайцеся. Заўтра выходны, прыходзьце падтрымаць хлопцаў, яны змагаюцца за нашу з вамі чалавечую годнасць -- нельга на касцях будавацца, а тым больш рабіць бізнес! Гэта бесчалавечна і бездухоўна! Калі гэтага не разумеюць злачынцы каля ўлады, то трэба ім давесці праз мітынг і пратэст! Калі нас збярэцца там хаця б тысяча -- цалкам верагодна, што будоўлю спыняць.
Людзі, беларусы, не будзьце абыякавымі! Толькі ад нас з вамі залежыць -- як і ў якой краіне мы будзем далей жыць!

Reply
+15 +
возмущенная, 22:09, 24.02

Лысая сволочь!!! Сколько еще ты будешь издеваться над нашими детьми!!! Ребята, вы наша СОВЕСТЬ!!! Дай ВАМ БОГ СВЕТЛАЙ ДОЛИ без этих фашистов!!!

Reply