20 May 2024, Monday, 19:21
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 18
+63 +
Скептик, 8:11, 26.01

ВСУ приняли єекзамен. Ведомость на подписи у Залужного. Кабзон споет им Гаудерамуса. Кто не сдал, после госпиталя на переєкзаменовку.

Reply
+49 +
Десантник СА , 8:55, 26.01

Хорошая, жирная мишень! Молодцы хлопцы! СЛАВА УКРАИНЕ ! ✌️🇺🇦💪

Reply
+3 +
Слава ЗСУ 👍💪, 12:27, 26.01

рашистский шабаш закончился успешным попаданием ракеты Himars

Reply
+2 +
Емеля, 17:33, 26.01

Экзамен сдан. Оценка 5. Молодцы, казаки.

Reply
+12 +
Виктория, 10:58, 26.01

Орки - двоечники, экзамен не сдали :))) :)))

Reply
+31 +
ЛЫДЖНЕГ, 9:15, 26.01

На пирисдачу!

Reply
+37 +
Hi Mars!, 9:29, 26.01

"Россияне обвинили Украину и заявили..."

У час вайны падобныя абвінавачванні, завядзенне агрэсарам крымінальных спраў супраць тых, на каго яны напалі, гучаць проста недарэчна.

Тое, што падсмажылі казламордых, выдатна. Помста за Ілавайск 2014 г., калі яны падступна расстралялі акружаных украінцаў, перад гэтым паабяцаўшы бяспеку.

Reply
+27 +
Так !, 10:29, 26.01

Зверніть увагу на те , що на кожні наші дії кацапи кажуть , що то є "тероризм" і заводять "кримінальні справи" !
Так вони собі уявляють цю війну.
Тобто - біле за чорне , і не інакше.
Український патріотизм для них - це "нацизм", а російський нацизм - для кацапів то є "патріотизм".
Тільки ми , що живемо поруч з таким звірки як ординці , можемо розуміти з ким ми маємо справу , на Заході того не розуміють .

Reply
+4 +
Ukraine, 13:28, 26.01

Ви повинні зрозуміти, з якими моральними уродами маєте справу. Ці покидьки напали на Україну 400-тисячною армією, з першого ж дня почали масові вбивства цивільних, згвалтування, пограбування. Але у них це не війна, планувалося, що це така собі розправа за три дні. Вони ж бо не визнають існування України і українців. Ці тварюки вважають, що зачищають імперію від "повстанців". І нічого, що Україна як держава існує 106 років. Їхній фюрер дебіл путін планує повернення в далеке минуле. Війною він все це ніколи не назве.

Reply
+7 +
Україна , 11:32, 26.01

На счёт постоянных обвинений Масковией Украины в "террористических действиях" " террористов" ...
Беспрецедентный факт в мировой Истории !
У "террористов" имеется системы "Пэтриот", "Хаймарсы", танки "Леопард" и "Челленджер" , крылатые ракеты, на подходе истребители F-16 .
Любой террорист позавидовал бы таким "террористам", не правда ли ?

Reply
+14 +
странник, 10:19, 26.01

так, Хаймарс виявився вдалою зброєю, саме для знищення артилерії ворога, скупчень, будівль
оптимальне співвідношення точності, дальності, потужності.... можливо є касетний боєприпас проти танків, з модулями, що окремо наводяться , кожен на свою ціль

Reply
+16 +
Слава ЗСУ !, 10:32, 26.01

Доброго ранку і смачної кави !
День розпочався з добрих новин.
Дякуємо, козаки !

Reply
+9 +
GabbaHey, 11:13, 26.01

A bit ironic that a good drone is monitoring the demise of a bunch of evil empire drone operators.

Reply
+12 +
Кот, 11:32, 26.01

Туда этим мразям и дорога !!!

ВСУ сила !!! 💪
Слава Украине !!! 🇺🇦

Reply
+12 +
ФА, 11:45, 26.01

я не понял, то они что, не сдали? вся группа? вот же ж экзаменатор зверь

Reply
+11 +
Слава Україні 🇺🇦💪, 11:50, 26.01

Смерть рашистским оккупантам проклятым

Reply
+5 +
Гпччаочан, 12:22, 26.01

Молодцы парни Слава Украине!

Reply
+5 +
Влад, 12:43, 26.01

Обвинили Украину и заявили....Серьёзно ? Русские террористы серьёзно думают, что у них есть право кого -то обвинять и что -то заявлять ?!...А кому нужны их вопли в выстроенной вокруг себя (ими же ) пустыне ?

Reply