18 мая 2024, суббота, 17:09
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Чтобы поступить в вуз надо стать лукамольцем?

11

В новых правилах поступления в вузы, которые будут утверждены в ближайшее время, Министерство образования предлагает ввести норму о представлении рекомендации абитуриентами, которые поступают на ряд специальностей.

Комментарии 11
0 +
Gold milliard (Mason's voice), 13:12, 12.01

Радьков, тебя посадят

Ответить
0 +
Anna, 14:25, 12.01

ой, посадят, хорошо, если в тюрьму, а то и на кол могут посадить, допрыгаешься со своими предложениями.

Ответить
0 +
Павел, 15:11, 12.01

Я уже давно забил на ВО в Белларуси, это ФУ... Фысшее Унежение.. мне жаль умных людей среди преподавателей... в этой стране им рот позакрывали, а карьру зато сделали демагоги

Ответить
0 +
zzz, 15:32, 12.01

Недоработка явная.
Нужно в срочном порядке внести дополнения и обязать всех ныне работающих журналистов и дипломатов вступить в Лукамонию.
Тогда у ляхтората не будет сомнений в том, что там работаю самые достойные и преданные.
Кстати, так же необходимо принять закон, о депортации несогласных и не членов Лукамонии из страны в США.
Пусть американосцам будет хуже :)
Подорвем их экономику и демократию нашими несознательными элементами.

Ответить
0 +
Ганна, 15:54, 12.01

Як яны, гэтыя радзьковы, дасталі ! Ну няма ў іх ніякага жадання жыць по Канстытуцыі, дзе запісана, што ўсе грамадзяне нашай дзяржавы маюць роўные правы. Хоча разваліць гэты Радзькоў усю сістэму адукацыі ў Беларусі. Я лічу, што трэба нам не марш або мітынг прадпрымальнікаў праводзіць, а Марш ў абарону Праў грамадзяніна.Прыдуць і тыя ж прадпрымальнікі, і студэнты, і школьнікі, якіх абражае Радзькоў, і моладзь, якую зьбіваюць безнаказанна спецназаўцы і гэбаўцы-бандюкі, прыдуць ўсе грамадзяне, якія больш не могуць цярпець гэтага праізволу і беззаконня ўлады.Зьвяртаюся да лідэраў партый і аб'яднанняў - падавайце заяўку на правядзенне Марша ў абарону праў грамадзян Беларусі. Мы падтрымаем абавязкова. Няма моцы цярпець гэты здек з народу. Трэба патрабаваць адмены ўсіх законаў, парушаючых правы грамадзян, якія за апошні час напрынімалі нашыя дэпутаты, перагледзіць адміністрацыйны і ўгалоўны кодэксы, забараніць дазвол выкарыстання сілы супраць грамадзян, якія ўдзельнічаюць як у дазволенных, так і не ў дазволенных акцыях. Есць іншыя сродкі, трэба вучыцца размаўляць з народам, акрамя ўжывання сілы. Трэба слухаць свой народ і не лічыць яго быдлам. Жыве Беларусь!

Ответить
0 +
MERCURY's#Shadow, 18:38, 12.01

"например быть активистом БРСМ"
_________________________________________
Скоро, что бы вообще чтобы куда-нибудь поступить надо будет быть членом партии, причем несомненно либо белой руси либо брсма. Прямо советские времена, что если ты не член компартии, то ты пустое место, тебе не положена нормальная работа, бесплатная квартира, ты своего рода изгой.
Все страны как страны, развиваютмся и дут вперед. только мы бежим назад !!!!!

Ответить
0 +
MERCURY's#Shadow, 18:42, 12.01

Кстати, так же необходимо принять закон, о депортации несогласных и не членов Лукамонии из страны в США.
Пусть американосцам будет хуже :)
_______________________________________
Ой, и меня и всю мою семью пусть депортируют в этот же день !!!!!!!!

Ответить
0 +
беларус, 19:35, 12.01

даешь историю Лукашенки "как я стал ..... земляком питерского скорины и поэта быкова"

Ответить
0 +
gavrik, 19:48, 12.01

мой брат бросил девушку за то что она в лукомол вступила. вот так с ними нужно поступать.

Ответить
0 +
chater, 23:12, 12.01

Такими высказываниями он ная****ет сам себя. Думает что лижет Луке, и в то же время Лука опять даёт повод для того чтобы его обосрали :)

Ответить
0 +
SPQR, 11:36, 13.01

Я не па наслыху бачу што творыцца у нашых ВНУ, бо сам з'яўляюся студентам, ад выкладчыкаў патрабуць вельмі шмат, а каб не плаціць ім болей грошай, уключаюць гэта у абавязковую праграму. З такімі тэмпамі мы хутка не толькі паступіць нікуды не зможам, але і на працу уладкавацца. Дзяржаўныя фірмы не прыносяць амаль грошай і працаваць там , вядома, не хочацца, быў толькі адін выхад ідці да часных супрацоўнікаў, але Лукаш і тут усіх душыць. Так болей жыць нельга!

Ответить