27 апреля 2024, суббота, 21:10
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 20
0 +
Гость, 16:13, 22.10

Молодцы, ребята!!!

Ответить
0 +
Гюнтер, 16:26, 22.10

дые ен жа за шмидтам таксама дасрочна зъезжает. лука их усех абул

Ответить
0 +
amateur, 16:59, 22.10

Гэтыя ня спяць! Малайцы! Цалкам пагаджуся, мяне таксама выказы пра палітвязьняў уразілі...

І яшчэ, што спадар пасол гаворачы пра тое, што БХД адмовілі ў рэгістрацыі сказаў, што ім не пашанцавала... нейкія дзіўныя словы спадар пасол падбірае...

Ответить
0 +
антивайс, 17:23, 22.10

Все таки фашизм еще живет в генах этих Вайсов. Рано мы им простили войну.

Ответить
0 +
Знаток, 18:59, 22.10

Гебхардт Вайс поясни конкретно в чем проблема..

Ответить
0 +
Вайс, 19:43, 22.10

Обьясняю, России Беларусь не отдадим при любых обстоятельствах.

Ответить
0 +
Bon, 20:55, 22.10

Пара на стажировку в венгрию отправлять! пусть паучится у венгерского интервью давать!

Ответить
0 +
tt, 21:24, 22.10

Да Вайс - это очередная прислуга Лукамуда! Ничего он им не ответит!

Ответить
0 +
мвф, 21:32, 22.10

Подумаешь, пару человек в тюрьме сгниет, главное, продолжать движение вперед и сохранять динамику в положительном направлении.

Ответить
0 +
Айн Цвайн Драйн, 21:38, 22.10

Вайс, идить твою на лево! Да нас тут 9.000.000. политзаключённых! МЫ В БЕЛАРУСИ ВСЕ ПОГОЛОВНО ПОЛИТЗАКЛЮЧЁННЫЕІ!!!

Ответить
0 +
госць, 0:23, 23.10

молодцы европа!!! давайте-давайте, скоро тоже на жигулях ездить будете...

Ответить
0 +
Гость, 8:26, 23.10

Нужно добиваться на от посла ответа, а требовать от властей Германии объяснений.
Пусть знают власти Германии, какой у них посол и заменят его.

Ответить
0 +
Стары Беларус, 8:28, 23.10

як дасталі гэтыя ссучыўшыяся, што мясцовыя,што расейскія, што эўрапейскія ...

Ответить
0 +
Atr, 9:43, 23.10

Ва ўсе часы для немцаў, як і для маскалёў, нас не існуе, або не павінна існаваць...

Ответить
0 +
Виталий, 11:22, 23.10

Для них главное движение вперёд!Этим всё сказано,они ещё и не на такие дела закроют свои глазёнки.

Ответить
0 +
Света, 11:34, 23.10

Уважаю Молодой фронт все больше и больше.Надежда на молодежь талантливую и патриотичную.

Ответить
0 +
Несьцерка, 13:19, 23.10

Цікава, што немцы так прымітыўна..
Цікава, што пачуцьцё справядлівасьці ў Новага, вольнага беларускага чалавека (дэмакрата) болей дакладнае чым, нават, ва ўрадоўца-немца. Здорава ж іх закляпаў фашызм.
...Ды й сама Гэрманія цяпер жыве налогамі ад прастытуцыі. Немцы "філосафы-мысьліцелі" (антыхрысты), мерцэдэсы, простыя людцы-немцы - ўсё пад Зад у іх цяпер.
Мужайся беларусе. Бог выпрабоўвае тых, каго любіць...

Ответить
0 +
alex, 14:45, 23.10

Плешивый за европейские деньги покупает европейских послов! Только венгр оказался неподкупным!

Ответить
0 +
антыфашыст, 14:57, 23.10

Фашыст-фашысту вока не выклюе!!! Адольф Г. таксама знiшчэнне народау не лiчыу злачынствам.Смерць гiтлiрызму!!!

Ответить
0 +
Петя, 21:23, 26.10

Ну и как посол, ответил?

Ответить