5 мая 2024, воскресенье, 3:06
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 29
0 +
Літвін, 15:33, 17.02

Цудоўна!

Ответить
0 +
Rubberneck, 15:54, 17.02

Да... N.R.M. уже не тот... не тот... (

Ответить
0 +
Вася, 0:45, 18.02

Да согласен(

Ответить
0 +
Алесь Нязгода, 1:22, 18.02

Так, без Лявона НРМ не той..  Aле з дугога боку - Лявон гэта не ўвесь НРМ, што з рэштай гурта? Хлопцы маюць жаданне рабіць музыку, працягваць сваю справу, маюць амбіцыі і талент. Няма а ніякага сэнсу параўноваць вакал ці гучанне НРМ з Лявонам і без..  Галоўнае - што гурт не загінуў а працягвае крочыць на перад!!

Я веру(а прынаймней спадзяюся) што НРМ яшчэ будзе граць квартэтам...

Ответить
0 +
Афтор, 15:59, 17.02

Да..... Питу Павлову лучше не петь. Голос - трескучий до ужаса. Группа умерла после ухода Вольского.

Ответить
0 +
Сергей, 16:00, 17.02

это уже не НРМ. Ерунда какая-то.

Ответить
0 +
Алес, 16:36, 17.02

Фигня еще та... ! Кто им посоветовал эти фанарики на голову.....помню Солодуха уже снимался с фонариком........Не впечатлило совсем....

Ответить
0 +
Ina, 16:41, 17.02

А мне спадабалася, такая пазітыўная песня. Жыве NRM!

Ответить
0 +
Максуд с Мугулева, 17:05, 17.02

Не правда что без Лявона хуже! Не преувеличивайте его значимость.
Отличное песня и видео!

Ответить
0 +
valyantina, 17:16, 17.02

Згодна з Інай. Ня трэба параўноўваць былы NRM і цяперашні. Вольскі пакінў гурт, дык што астатнім зашыць рот ніткамі. Канешне, Паўлаў не Вольскі, ну ў кожнага свая манера. А песня насамрэч пазітыўная. Было б цудоўна, калі б нашыя міліцыянты на самой справе маглі скінуць сваю вопратку і пайсці калі не за сонцам, то хоць не супраць свайго народа.

Ответить
0 +
мiха, 17:18, 17.02

нармальна .)

Ответить
0 +
Станіслаў, 18:05, 17.02

Песня павінна быць экспрэссіўнай. А гэтай экспрэссіі амаль няма. Адчуваецца нейкая абыякавасць Піта да таго, што ён пяе.

Ответить
0 +
ChevChelios, 18:45, 17.02

что-то не похоже что потратили 10 тыс

Ответить
0 +
Сапего, 19:22, 17.02

такие субъективные коментарии. Нравиться или не нравиться- дело индивидуальное. А говорить группа умерла и т.п.- всего лишь доказывает ваше привязанность/симпатии к Вольскому, а не к NRM

Ответить
0 +
F, 19:26, 17.02

Дзякуй!! Песня клас!

Ответить
0 +
Peter, 20:46, 17.02

по-моему музыкантов развели на бабки... 10000 евро для такого клипа - многовато

Ответить
0 +
PSED, 21:05, 17.02

харошая песня и клип тоже.

Ответить
0 +
нора, 21:24, 17.02

мне спадабалася. ёсць сэнс i гэта цудоуна!!

Ответить
0 +
kamilla, 22:45, 17.02

а мне спадабалася кампазiцыя!...са смыслам!!! дзякуй вам парни за тое, што не маучыце!!!

Ответить
0 +
andry, 22:59, 17.02

крутяк))

Ответить
0 +
мажористый мажор, 23:10, 17.02

золотая молодежь в прямом смысле слова

Ответить
0 +
радист, 8:23, 18.02

А почему Вольский ушел?

Ответить
0 +
Юрий, 10:25, 18.02

На 3:32-3:34 там Санников??? (в плане под его сделали) если так, то со смыслом

Ответить
0 +
Антось, 10:34, 18.02

Нармалевая песня !

Ответить
0 +
poisonmorning, 10:47, 18.02

это не n.r.m. потеряли мы выдающуюся группу. после клипа так и хочется выдать что-то вроде "няшки, ми-ми-ми"...

Ответить
0 +
333, 13:23, 18.02

Цудоўная песьня!
Дзякуй! Так трымаць!

Ответить
0 +
narkott, 14:49, 18.02

Узровень гурта АКУТ неболей.Безiдэйна так зiграе кожны.А Вольскi без nrm зусiм нецiкава ,нават звычайная папса.Музыкант старых традыцый зышоу,нажаль.

Ответить
0 +
yoo2, 16:17, 18.02

дааааа! качество клипа оставляет желать лучшего( Только не понятно куда потрачено 10000 евро???

Ответить
0 +
G, 16:37, 18.02

Да что вы все наехали то? Отличная песня и голос у Пита классный! И клип мне тоже очень понравился!

Ответить