19 апреля 2024, пятница, 23:46
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+30 +
Имя, 0:10, 2.12

А разве признания непризнанного что-либо стоят? Н-и-ч-е-г-ошеньки не стоят! Так, журналистам на потеху.

Ответить
+18 +
Борис, 5:16, 2.12

Надо правильно формулировать. Диктатура НЕ Лукашенко. Диктатура рашистов во главе лукавой марионетки.

Ответить
+23 +
Игорь, 5:39, 2.12

Лукавая падла лишь марионетка! Де факто, реальная диктатура в РБ скрепных рашистов.

Ответить
+26 +
ВІТАЎТ, 7:52, 2.12

Выдатна сказана: хай Лукашэнка «Аляску прызнае» расейскай, тое самае яму дасьць. Гэты дурань даўно вар’ят, цяпер бачыць што яму канец блізкі, то падлізваецца да Пуціна, крычыць - ратуй.

Ответить
+20 +
Это, 8:00, 2.12

Варианты ещё есть. Тибет, Каталония, Шотландия, Тайвань да и в Техасе не спокойно.

Ответить
+13 +
галка, 9:38, 2.12

Своим "де-юре и де-факто" лука в очередной раз вылизал путе ботинки и не только. Долго пыжился, надеясь умилостивить Запад, усидеть сразу на двух стульях. Теперь глядишь, и деньжат можно выторговать у "старшего братка". Только путя хрен что даст, понимая - все, что даст, не вернешь, а пасть луки никогда не накормишь, все как в пропасть. Вот в Севастополь клоуна в погонах свозить - это другое дело! Народ повеселить, самому поржать.

Ответить
+9 +
Вик, 10:05, 2.12

По смыслу очень художественно сказано. Даже засмеялся.

Ответить
+2 +
127, 11:29, 2.12

СіняПадлая Хунта ў "Беларусі"
складаецца ўшчыць з "лубянских генералов - хренин, вольфович и пр." і з калябарантаў - безгаловых выхаванцаў "суворовского училища"!
Гэта ўсе есьць "оккупанты" і здрайцы ("предатели") Айчыны!

Маньяк Шклоўскі, з хворым ад нараджэньня мозгам, быў "прЭвраШЧОНы ИШЧО в 1994 году прошлага века - в бело - русского пересидента"...

Наша Айчы(з)на разбураецца наўмысна й планава, аж 28-мы рок узапар!
Сёдня маема поўны заняпад Дзяржавы - Літвы гістарычнай ("Бела" - "русь")!..

Мова і БЧБ Сьцяг Літвінаў ("бело" - "русов") - з'яўляюцца ЗНАКАВЫМІ!
БЧБ С'цяг - чырвоная паска на белай палатніне - гэта ні толькі хрысьц'янскі знак, але і "Знак Забароны" на Плянэце Зем'я!
Але "БЧБ Знак" зьнік, з нагоды 300-сталетняй акупацыі нашых земляў ардынцамі маскоўскімі!
РАСПАД О'рды Маскоўскай - "от хладных Финских скал до стен Недвижного Китая" пачнецца па ўсталяваньні БЧБ Сьцяга!

P.S. У Мове маема "сталецьце" (як і "ліхалецьце"), ані штучна-пяціпядзевае -"стагоДЗЬДЗе".


Ответить