24 апреля 2024, среда, 13:53
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
+13 +
ЯГОР, 20:17, 1.05

Пры камуністах, як бы пра іх дрэнна не казалі, знаходзіді грошы і на падлодкі і ўвогуле на абарону! Тут нятрэба быць моцнім аналітыкам, каб назваць прычыну такой розніцы ў падыходах да бяспекі! Па- першае ў савецкі час не было столькі багацеяў, якія маглі б падкупляць рознага ўзроўню "рулявых" ! Па-другое камуністы пабайваліся паседжанняў Палітбюро ЦК і шматузроўневых парткомаў! Бо ніхто не мог даць гарантыю, што якаясьці афёра не ўсплыве на паседжаннях камуністаў! Зараз усё не так! Сёняшніб злодзеям, аферыстам, карупцаанерам баяцца няма чаго і няма каго! Адзін дабраахвотнік у Расеі завёўся дык яму не даюць жыцця! Вядома я маю на ўвазе Навальнага! Толькі па шчаслівай выпадковасці ён застаўся ў жывых пасля атручвання яго "навічком"! А як толькі ён, пасля выратавання яго нямецкімі дактарамі, вярнуўся на радзіму, яго адразу кінулі ў каталажку! Што можна сказаць пра такую ўладу? Вядома, што нічога станоўчага і прыстойнага не скажаш! Замест Героя Расеі, яго рады бачыць смертнікам!

Ответить
-6 +
Mike, 11:20, 2.05

вместо этой лодки будут 2 лодки Борей-A , поэтому не надо истерии

Ответить
+16 +
ед, 20:37, 1.05

А зачем, лучше бабло в одно подвальное рыло всосать.

Ответить
+18 +
Россия во мгле, 20:45, 1.05

Какие переделки оставшихся Акул под крылатые ракеты.Надо абрамовичу самую большую яхту, володину молодой жене замок и личный самолёт, ........всем этим кремлевским и ворюгам и казнокрадам всея Руси полностью безразлично ,что будет с данной территорией.И поэтому нету денег на ремонт и дальнейшую эксплуатацию.И вообще не на ,что нет денег и на Россию у этих воров из этой преступной правящей опг.Есть толькодля них деньги которые они крадут.Вон бабушка володину говорит,что ты и твая братва обманщики и воры,а он ей ,что он разберётся.С кем ты будешь разбираться ворюга ,с таким как сам?

Ответить
+19 +
Брест, 22:43, 1.05

А чё так распереживался? Чем быстрее развалится это недоимперия, тем безопасней и спокойней будет всем государствам- соседям

Ответить
+3 +
Так так, 11:48, 2.05

Всё верно.

Ответить
+25 +
Трактор, 20:57, 1.05

За развал рашки Путину Владимиру Владимировичу нужно вручить Медаль Почёта (Medal of Honor) — высшую военную награду США.

Ответить
+9 +
Техник ЗАС, 21:58, 1.05

Порежут на иголки

Ответить
+25 +
Анатолий, 22:48, 1.05

Чем гордиться то? Народ совка в бараках, зато самая большая атомная подлодка! Одной не построенной такой дуры хватило бы бабла построить всем нуждающимся жилье, а так пушки вместо масла а атомные дуры вместо квартир - вот вам придурки.

Ответить
+2 +
Кембрык, 1:50, 2.05

Трымаю пальчыкі крыжам каб дацягнула да выпрацоўкі ядзернага паліва. А то патоне дзе яшчэ каля Архангельска і зноў радыяцыйнае забркджанне.

Ответить
-1 +
Світлана, Київ, 7:43, 2.05

лучше на металлолом, чем "Курском".

Ответить