29 марта 2024, пятница, 16:18
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 21
+211 +
9, 13:19, 7.08

Жыве Беларусь! Слава Каліноўцам! Яны - гонар радзімы.

Ответить
+131 +
😎, 14:07, 7.08

Живе вечно! ✌✌✌

Ответить
+79 +
нехта, 14:23, 7.08

лукапут!

Ответить
+177 +
Егер, 13:33, 7.08

Нiзкi Вам паклон - шаноуныя нашы Калiноуцы!!!
Гонар i павага Вам!!!
Радзiма i Народ Беларусь - заужды чакае сваiх вызвалiцiляу !!
Жы́ве Беларусь вечна!!!

Ответить
+148 +
Якуб, 13:55, 7.08

Няма слоу - адное захапленне гэнымi Мужнымi Людьзмi !!!!!!!! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ !!!!

Ответить
+135 +
культиватор, 14:02, 7.08

Быстрее, парни, возвращайтесь!!!

Быстрее, парни, возвращайтесь!!!
Пополним мы ваши ряды.
На этот счёт не сомневайтесь
Пойдём мы вместе на Дрозды!

Там ненавистный мерзкий сброд
Весь окопался и живёт,
А во главе там кукловод
Который день и ночь орёт.

Под игом сколько можно жить?
Терпеть издёвки над собою
Пора всё это прекратить!!!
И в рыло дать хунте гурьбою!!!

Плешивый чётко понимает,
Что дни его уж сочтены
И эта мысль его пугает,
Да так, что гадит он в штаны.

Его не радует богатство
И белый свет ему не мил...
Мы его с Вами без злорадства
Посадим на кол... Заслужил!!!

Ответить
+111 +
Скоро, 14:22, 7.08

Скоро, совсем скоро, жирная, фашистская, сипатая агротуша, ты ответишь за все. И ..... твоего, как и тех несчастных детишек, которых ты сажаешь на бешеные сроки за наркоту, влезших в это из-за повальной нищеты, заберут в наручниках прямо из вуза.

Ответить
+131 +
555, 14:25, 7.08

Вы - гордость Беларуси!Вы ГЕРОИ! Вы -Лучшие!Берегите себя! Дзякуй Вам вялiкi! Дзякуй вялiкi кожнаму з вас! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!

Ответить
+107 +
ZUWIE, 14:27, 7.08

если будет оружие, то к вам еще придет пополнение.

Ответить
+107 +
алесь, 14:52, 7.08

освободим родную БЕЛАРУСЬ от русского нациста лукашенко

Ответить
+91 +
Лучшие, 15:37, 7.08

Вот настоящая армия Беларуси свободной!Точнее потомки ВКЛ.Пусть москвиты живут у себя на болотах под Москвой где лягушки квакают.А с Украины и Беларуси уходят.

Ответить
+47 +
Falcon , 17:18, 7.08

Ай,да,Герои! Бережи Вас,Боже,Хлопци та Дивчата!! Бережиться ябатьки вонючи,Сила йде!!! Живе Вечна Беларусь!!!!!!!

Ответить
+39 +
www, 17:51, 7.08

Мы вас ждем, пора освобождать нашу прекрасную страну от этой лукафашистской нечисти. Вы даже не представляете, как много вы сделали для нашей страны, только благодаря вам к беларусам еще нормально относятся не только в Украине, но и в остальном цивилизованном мире.

Ответить
+36 +
Ал-др , 18:07, 7.08

Я таксама гатовы пайсцi супраць лукафашызма!!!! I буду дапамагаць палку знiшчаць лукафашысцikaу'!!! НАС ШМАТ!!!! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!!

Ответить
+53 +
7, 18:21, 7.08

Раньше смотрел с белой завистью на граждан США, как они едины в таких патриотичных лозунгах.
Но после этого ролика ПОЛКА КАЛИНОВСКОГО, я почувствовал, как меня распирает от гордости что я БЕЛАРУС.
Беларусь мацi мая рдзiма- какие слова, спасибо ВАМ родные. Ждём вас дома.

Ответить
+29 +
Irwand , 19:41, 7.08

Жыве Беларусь!

Ответить
+43 +
Siarhei, 20:48, 7.08

Клятва проникла в самую душу. До слез. Жыве Беларусь!

Ответить
0 +
Dzik, 23:04, 7.08

Гонар, годнасць і сумленне Беларусі. Беражы Божа каліноўцаў і дай нам усім моц перамагчы цемру і маскоўскую каросту ды навалач.

Ответить
+1 +
Ольга, 0:15, 8.08

Спасибо,дорогие наши! Дзякую вялікі!

Так хочется гордится своей страной, своими согражданами, своим настоящим и будущим!
Вы даёте нам надежду и повод для гордости!
Ждём вас💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Ответить
+1 +
Volja, 8:21, 8.08

Калі Вы хлопцы пойдзіце ў Беларусь, то ў выпадку мабілізацыі буду ламаць лукашэнаўскую тэхніку і страляць у лукашыстаў, страляць у лукашэнаўскіх афіцэраў-маскавітаў, шалёных псоў, ворагаў і здраднікаў Беларусі. Са зброяй у руках вайсковай часткай пройдзем на бок беларускага народа каб разам вымясці маскоўска-лукашэнаўскую каросту і нячыстоту з роднай Беларусі, адпомсціць катам за здзекі і гвалт нашага роднага народу. Пакараць ўсіх хто здзекаваўся над Беларуссю, усіх хто адказны за вайну ва Украіне перадаўшы тэрыторыю Беларусі клятым маскавітам. Смерць клятым ворагам і лукашызму.
Беражы Бог каліноўцаў і Украіну! Слава Украіне і ЗСУ! Жыве Беларусь!

Ответить
0 +
сож, 23:24, 8.08

Няхай Бог дапамагае вам, Каліноўцы застацца жывымі ў бітве з ворагам ды зьвярнуцца на Радзіму пераможцамі!!!

За здраду, за гвалт над Народам, за 30-ці гадовае нястомнае... рабаваньне Народа, за людцкае й нацыянальнае ўгнібеньне ды пазбаўленьне нацыянальнай асабістасьці Народа, для "Семьи Лукашенко" - мусіць застацца іхні ж "закон" - сьмяротнае пакараньне!!!

Ответить