26 красавiка 2024, Пятніца, 21:11
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+8 +
кушать подано, 14:56, 12.11

Новый председатель "Слуг Народа" Корниенко: - "Партия должна быть секси и возбуждать".
То есть, не удовлетворять избирателей, а возбуждать и сексуально пленить 😂

Тот же Корниенко: - "На выборы мы шли с либертарианской идеологией, но потом выяснилось, что большинство из нас социалисты".
Кидалы ещё те - на выборах прикидывались правыми, а получив власть мигом переобулись в левых.

А как же предвыборные обещания??? А никто никому ничего не должен!
Апплодисменты, занавес!

Адказаць
-10 +
сваяк, 15:50, 12.11

Ва ўладзе маладая каманда, якая актыўная не толькі на працы😉.
І не трэба так круціць сабе мазгі налева-направа, а то магчыма звіхнуць шыю, ці стукнуцца аб касяк.
Новая ўлада выйшла з народа і трымае яго бок. Круціцца налева-направа маглі толькі чальцы былых, "кручаных" і слізкіх улад.

Адказаць
+9 +
PITBULL , 17:29, 12.11

Если новая власть на стороне народа, то ответь на простой вопрос - Сколько «Слуг народа» вышло на Майдан пообщаться с этим самым народом, когда в стране проходили массовые акции «Нет капитуляции!»? 😉 Правильно, НОЛЬ! Вот и весь ответ по какую сторону баррикад новая власть, а по какую народ.

Адказаць
-11 +
сваяк, 17:48, 12.11

А навошта спілкавацца з "цітушкамі" Пятра Парашэнкі і Віцькі Медведчука? Што можа канструктыўнага ціўкнуць праплачаны мітынговец?
Гэта тое ж самае, што спілкавацца з прадажным інтэрнэт- парахаботам.

Адказаць
+9 +
PITBULL, 18:14, 12.11

Если для тебя и "Слуг народа" добровольцы, ветераны АТО, волонтеры, герои Украины, известные писатели и журналисты, да и просто активное патриотическое гражданское общество - это проплаченные титушки, то скоро вы несомненно соберетесь у Виктора Федоровича на даче в Ростове. Скоро таких как они на вилах вынесут с Банковой, а такие как ты продолжат массово собирать дизлайки под своими антиукраинскими комментами в сети.

Адказаць
-7 +
сваяк, 18:30, 12.11

Дізлайкі, ці бензінлайкі турбуюць толькі ботаў на ферме.
Сучасныя тэхналогіі дазваляюць лайкаць як хочыш і ў бязмежнай колькасці.
На ботафермах яшчэ думаюць, што звычайныя людзі іх не выкрылі.😁
Але ж па некатарым прыкметам стала значна лягчэй выкрыць бота з фермы. Асабліва па колькасці лайкаў/дызлайкаў і прыцягненне ботам ўвагі да гэтага.
Таму не турбуйцесь, працуйце без фанатызму і не дурніце людзей цітушкамі-ветэранамі😜.

Адказаць
-8 +
сваяк, 15:52, 12.11

Ппрыемна адчуваць, што народ Украіны не памыліўся ў Зяленскім, які сапраўды працуе на карысць дзяржавы і народа.

Адказаць
+6 +
PITBULL , 16:58, 12.11

Лучшее что может сделать власть в молодой демократической стране с ватными наклонностями - это запретить референдумы вообще! На покрышки под администрацией президента вы можете из окошка смотреть, так же и на Майдан в прямом эфире любого телеканала страны!

Адказаць
-5 +
сваяк, 18:37, 12.11

Жах перад Майданам трасе толькі крамлёўскіх балаболаў.
Звычайннага чалавека Майдан не турбуе, бо няма ва Ўкраіне для яго падстаў.
Крамлёўскія баязліўцы заўсёды пужаюць ім любога чалавека, які нясе пагрозу іх фашыскаму рэжыму.
Чаго баяцца, аб тым і напамінаюць😉

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны