27 чэрвеня 2026, Субота, 9:02
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
-5 +
Беларус, 14:53, 12.05

Красивая очень славяночка. Я б такую замуж взял.

Адказаць
+5 +
good afternoon image, 17:13, 12.05

У них удивительная красота -
внутренняя и очень притягательная..
Даже если и не красавица, но в ней столько
тепла, душевной доброты, искренности..
качества на сегодня редкие, но так нужные]

Адказаць
0 +
Дед, 21:13, 12.05

В тридцатых годах прошлого века много беларусов многих коммунисты российские просто поубивали, многие были высланы на севера и в сибирь, на дальний восток... Детей выживших записывали русскими. Вот девушка и прибыла на историческую родину!
Вот ей тут всё и сподобается... Как-то так.

Адказаць
+22 +
Сур'ёзна?, 15:33, 12.05

Шматлікім беларусам трэ браць прыклад с расеянкі ды размаўляць роднай мовай!

Адказаць
+16 +
Ясь, 15:39, 12.05

Ну малайчына што сказаць, усе б беларусы так вялі сацыяльныя сеткі на беларускай мове і пісалі каментары!

Адказаць
0 +
Яніна, 20:00, 12.05

Гэта была азвучана ШІ.
Ніякай важкасці - пішаш тэкст, перадаеш свой голас ...
У усё. Ён перакладае і азвучвае у файл "на бела..." (закрэслена) беларускай мовай.
Малайчына то ё моўная мадэль.

Адказаць
+12 +
угу, 16:41, 12.05

Также ехали хорошие русские в страны Балтии в совке. До сих пор не могут выкурить, так воняют.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны