Пры выездзе з Беларусі ў РФ пачалі кантраляваць колькасць паліва ў каністрах 4 23.06.2026, 19:02 5,006 Утварыліся чаргі.
Русским фашистам ни грамма беларусского горючего!
Адказацьне на выезде, а на вьезде надо разворачивать на 180 и посылать за кораблём!
АдказацьМожет "досматривать" ???
АдказацьНе сегодня, а 3-4 дня назад поставили на всех дрогах из беларуси в рф гаишников с автоматами
Адказаць