30 June 2024, Sunday, 8:09
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 11
+23 +
Україна 💖🇺🇦💖👍, 11:05, 11.09

Нравиться не нравиться
імперія розвалиться
Україна зможе
Переможе
Нравиться не нравиться
рээфія розвалиться
Не просіть пробачення
До побачення.

Reply
+27 +
O, 11:20, 11.09

ГОСПОДИ ПОМОГИ УКРАИНЕ И ЕЕ ВОИНАМ!!
УДАЧИ РЕБЯТА МЫ ВАС ОЧЕНЬ ЛЮБИМ И ОЧЕНЬ ЗА ВАС 😘😘😘😘😘😘💪💪💪💪💪💪

Reply
+4 +
Пожелание, 12:57, 11.09

ВСУ - желаю Вам побыстрее эвакуировать эту русскую шайку на кладбище всем составом.....

Reply
+21 +
Элли, 11:23, 11.09

Жданов сказал,что сейчас колаборанты сотрудничавшие с рашистами тикают в рашку...огромная очередь на границе из здрадников Родины. Вывод для всей вертикали крысиной власти в РБ ,Народ Беларуси вас и в рвшке достанет,то же и вояк защищающих крысиный зад агрофюрера касается,ПРИХОДИТ ВРЕМЯ РАСПЛАТЫ !

Reply
+14 +
Сашуньчик, 11:56, 11.09

Красно-зеленым приготовится!

Reply
+12 +
Так и должно быть, 12:02, 11.09

Украина от мокш освобождается

Reply
+7 +
Мусорам капец, 12:49, 11.09

Тоже самое ждёт луку и мусоров, кого не успеют зарезать. Кто свалит тех найдут в рб по тихому и зарежут. Известно про каждого

Reply
+12 +
Тимаков, 12:04, 11.09

А проклятая русня хотели сегодня референдум о присоединении к параше мордоре сделать, а вот хрен вам с редькой

Reply
+5 +
новий знак, 12:10, 11.09

Своєю чергою, українці навіть встигли назвати сам контрнаступ ЗСУ "хрестовим походом українців проти росіян". Тож що означає цей дивний символ і чому ЗСУ використовують його на своїй техніці Виявляється, у хреста такої форми дуже древня і славетна історія. Рівнокінцевий хрест має назву "катакомбний" або "знамення перемоги". Відповідний символ з’явився за часів римського імператора Костянтина (306-337 роки нашої ери). За легендою, тоді ще язичнику Костянтину у 312 році перед битвою із своїм суперником Максенцієм, правителем Італії, прийшло видіння Христа: "Під цим знаком переможеш". Тоді він звелів своїм воїнам нанести зображення рівнокінцевого хреста на щити, і здобув пермогу.

Reply
+10 +
Тетяна, 12:16, 11.09

Вірю ЗСУ! 👍👍👍

Reply
+4 +
Вадим, 13:58, 11.09

Брати Білоруси. Женуть ЗСУ русню під Харковім в шию.400-трупів. 18 танків. Зараз шукають в лісі рашистів. Тікають як кенгуру. Слава Україні. Жыве Беларусь.

Reply