8 мая 2024, среда, 14:52
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
0 +
24, 14:32, 25.01

держись, Серега! ты настоящий Белорус!

Ответить
0 +
Здань, 15:45, 25.01

+1 Витя Николайкин - вораг Беларусi , турыст.

Ответить
0 +
миколка-паровоз, 15:46, 25.01

Уважаемая Хартия. Будьте добры, озвучьте информацию, сколько было перечислено денег на счет в поддержку С.Коваленко. вкладчики имеют право знать, куда и на что они перечисляли деньги.

Ответить
0 +
Здань, 15:49, 25.01

+1 Нина Тулинова - вораг Беларусi, турыст.
+1 Наташа Васильева - вораг Беларусi, турыст.

Цiкава, як "братаны" Беларусь ненавiдзяць.

Ответить
0 +
24, 17:35, 25.01

to миколка-паровоз, 15:46, 25.01
------------------------------------------
а что, "правоохранительным" органам уже не дают инфу в Быдлорусбанке? я по вебмани перечислил, и меня не интересует, сколько они получили и на что они эти деньги потратят! напротив, дал пару дельных советов, как обналичить эти деньги и при этом сохранить конфиденциальность.. а уж в том, что эти деньги будут потрачены с пользой, я даже не сомневаюсь!

Ответить
0 +
Kaваленка Сяржук, 20:43, 25.01

300тыс.бел.рублёу сабрала вiцебская апазiцыя у саставе Жаляпау,Гауруцiкау,Фамiна i iншыя, на перадачу у СiЗА.100 тыс.бел.даслала невядомая жанчына з Гомельскай вобласцi.1.300.000 бел.рублёу даслалi на рахунак.54 даляры прыйшло на WVZ-кашалёк.600тыс.бел. рублёу дау чалавек,якi прасiу, каб пра яго нiчога не казалi.1.200.000. бел.рублёу каштавалi на сёнешнi дзень паслугi адваката.600 тыс бел.рублёу патрацiу на сябе,аплацiу кватэру i сад сыну.
P.S. Валютны рахунак для дапамогi з-за межжа не падау нi адзiн сайт, дзе даюць гранты я не цiкавiecя,у пасальствы ЗША i iншых краiн за дапамогай не звяртауся, у КГБ зарплату не атрымлiваю.Заутра пайду на катэдж да заказчыка:трэба забраць iнструмент i аддаць ключ.Калi ёсць пытаннi яшчэ, цiкауцесь,не саромцесь,усiм адкажу.

Ответить
0 +
тр, 22:54, 25.01

Трымайся сябра!

Ответить
0 +
Здань, 23:53, 25.01

миколка-говновоз, 15:46, 25.01 Витя , ты штоли?

Ответить
0 +
Здань, 23:55, 25.01

Kaваленка Сяржук, 20:43, 25.01 Respect.

Ответить
0 +
pelmen, 6:51, 26.01

Молодец, Сергей.

Ответить
0 +
ЛЫДЖНЕГ, 8:35, 26.01

Хартия, опубликуйте ево WM-кошэльки, куды можно помочь, а то он чото стисняецца. )))

WMZ Z737027547739
WME E135332557371
WMR R185271659763

Ответить
0 +
24, 11:48, 26.01

Kaваленка Сяржук, 20:43, 25.01
....54 даляры прыйшло на WVZ-кашалёк.
-----------------------------------
...неужо только я один перечислил? :( ...земляки-белорусы, где ж вы?..

Ответить
0 +
Spadar, 13:09, 26.01

24, 11:48, 26.01 Я зайцамi кiдау , каб праблем меней было. Дадуць грошы - шчэ падкiну.

Ответить