5 мая 2024, воскресенье, 10:54
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
0 +
Вит, 10:43, 29.04

Продолжение трагикомедеи "Лепи горбатого-защищай плешивого".

Ответить
0 +
Tania, 11:21, 29.04

Цікава, што няма ніводнага відэо, на якім бы было заснята, што народ абражваў спецназ, ці іншых ў форме. А той нават чуў, што гэта было часта. Народ крычаў “Міліцыя з народам”, ці гэта зараз лічыцца абразай? Як вы не разумееце, у нас ва ўсіх толькі адзін вораг, якога... Што людзі змагаюцца і за вашу будучыню. Так шмат у каго з вас дзеці вучыцца жывуць за мяжой, але колькі вы іх бачыце, не лепш было б зрабіць умовы, каб і вашы дзеці былі шчаслівы побач, каб вы маглі прымаць удзел у іх жыцці, а яны ў вашым . Мы бачым, што героі Беларусі сядзяць у турмах, але гароем можа быць кожны. Вы бачылі, каб хтосьці ганарыўся, што яго дзед быў паліцаем, а партызанам? Зараз на карту пастуўлены лёс дзяржавы, няўжо вы гэта ня бачыце, ці вам ўсяроўна. Ведаю, што першым быць вельмі цяжка, але за гэта будзе адпаведная павага і падтрымка.

Ответить
0 +
Tania, 12:04, 29.04

суд рассматривает результаты психиатрической экспертизы Владимира Хомиченко на закрытом заседании - Цікава, яго прысуд таксама застанецца таямніцай следства?

Ответить
0 +
1111, 12:10, 29.04

И все-таки он наушник?

Ответить
0 +
Я такая, 16:21, 29.04

В руках некоторых были черенки от лопат, удочки. У него лично сорвали шлем и ударили по лицу, разбив губу. Помощь ему оказали в больнице
__________________________________
Что ж ты за мужик такой...по губе ему дали, так он в больницу побежал....

Ответить
0 +
2222, 20:41, 29.04

Ошеломляющее совпадение: освобождён 6 декабря. С корабля на бал. Всю предвыборную кампанию сидел в тюрьме, а сразу после освобождения - на несанкционированную акцию. А за что сидел?

Ответить
0 +
Домохозяйка, 23:11, 29.04

...бутылка из-под пива, салфетка, бумага со следами вещества бурого цвета...
Так эти предметы можно найти в любом месте не только 19 декабря. Люди пьют пиво и справляют нужду...Не понимаю, как это можно приобщить к делу?! Или по анализу вещества стало известно, что это были оппозиционеры, а не бсрмовцы?

Ответить
0 +
YUNO, 8:21, 30.04

..."Судим. 3 месяца ареста. Что интересно - освобожден 6 декабря."
Бандитское государство, Одни наемники.

Ответить
0 +
pravdalena, 8:51, 30.04

Держитесь, ребята, вы - наше будущее и надежда на освобождение! Нет у этих судилищ будущего! Все спецназовцы лживы и это мы знаем на собственных примерах!

Ответить