22 июня 2026, понедельник, 4:28
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+40 +
Уга Чэ, 17:33, 3.07

Тое самае можа прэзентаваць народцу і адзін шклоўскі павадыр. Самастойна або праз крамлёўскую дырэктыву зьверху. Апошнія саўковыя заводы зачыняцца, а рэнтабельны бізнэс ці нават проста "купі-прадай" без прыкарытных родзічаў немагчымы. Ідзі народ на вайну ды самаскарачайся, бо варыянтаў пражыць у горадзе без працы ўсё меней і меней, а трутняў на целе краіны ўсё болей і болей. Праўда, есьць яшчэ варыянт Плошчы.

Ответить
+63 +
///, 17:59, 3.07

Да он уже давно ввёл то же самое.
Каратели из ОМОНа и остальной "Милиции" дубасят народ и совершают откровенные преступления ради халявных квартирок в Минске и областных городах.

Ответить
+29 +
как у нас, 19:30, 3.07

Порог недовольства этой социосистемы -пустой холодильник. Ну словно, как у нас.

Ответить
+22 +
страшная страна!, 21:27, 3.07

РОССИЯ --- ИМПЕРИЯ ЗЛА! Живёт под девизом: БАБЫ ЕЩЁ НАРОЖАЮТ!
Безбожники, и пьянь!

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован