16 верасня, 18.00, Кастрычніцкая плошча – акцыя памяці Ганчара і Красоўскага
13- 14.09.2009, 17:18
10 гадоў таму ў гэты дзень былі выкрадзеныя віцэ-прэм’ер Беларусі і вядомы грамадскі дзеяч.
10 гадоў таму ў гэты дзень былі выкрадзеныя віцэ-прэм’ер Беларусі і вядомы грамадскі дзеяч.
А Лука в это время в Вильно будет! Все на полщадь! Обламаем ему и засранцам из ЕС кайф!
АдказацьЖаль меня не будет в Минске.
АдказацьГэтае злачынства - забойства беларусаў - поўнасьцю ляжыць на Лукашэнку, і яму ніколі не адмыцца, і яму ніколі не даруем МЫ - беларусы, і за гэта , чуеш, Лука ці яго прыслужнікі, вы разам будзеце скуліць у камерах на нарах, а потым у Аду гарэць сінім пламенем. Я ведаю, што вам ужо дрэнна спіцца, а што будзе потым ? Адчуваеце ?
АдказацьА вы думалі як ? Самае лепшае для выканаўцаў гэтых злачынстваў - раскалоцца зараз, потым будзе позна. Думай і згаджайся, Мы і Беларусь чакаем .
Жыве Беларусь,Жыве з Богам.
АдказацьКалі дыктатар будзе ў гэты час у Вільні,трэба зладзіць акцыю менавіта там. Гэткім чынам вы зможаце выклікаць значна большы рэзананс.
АдказацьВ церкви надо поминать, дома, а против системы на площади с голыми руками прыгать как рыба в сети - не лучшее занятие для здоровья и положения.
АдказацьПодконтрольные силовые органы, СМИ, ЦИК, все ветви власти, экономика, зомбированный БТ народ - всё как 10 лет назад и даже хуже.
Не смогли в Беларуси выплавить из совкового гражданское общество, не успели. Обычная история для белорусов - их развели и поимели, а кто сильно сопротивлялся - того убрали.
Осталась только виртуальная реальность, воспоминания, возможность уехать или просто не обращать внимание, приняв все как есть...
А в Литве при встрече с Грибаускайте, когда они будут бабки пилить на экономическом форуме, планируется ли организовать митинг какой или пикет по поводу исчезновения политиков и журналиста, по поводу фальсификации выборов в Беларуси? Университет в изгнании ЕГУ который, планирует принять участие? Вот митинг в Литве показал бы сущность Грибаускайте и ее циничность.
АдказацьФрабел, фули ты чакаеш - на плошчу! Там красамоуныя выказванни распавядаеш!!!
АдказацьВыходьзе! Віцебск з вамі! Жыве Беларусь!
АдказацьФрабел,ты точно достал здесь своими экзерсисами,которыми только пули из говна лепить...Стыдно!
АдказацьОйча наш, каторы ёсьць на небе!
АдказацьСьвяціся Імя Тваё.
Прыйдзі Валадарства Тваё.
Будзь воля Твая
Як у небе, так і на зямлі.
Хлеба нашага штодзённага
дай нам сёньня.
І адпусьці нам грахі нашы,
як і мы адпускаем
вінаватым нашым.
І ня ўводзь нас у спакусу,
але збаў нас ад злога.
Амэн.
333, 4:52, 15.09
АдказацьПораженческие у вас мысли.
Позорище, что в этот день гр. Лукашенко принимали в Европе. Готовность запачкаться европейских полииков просто удивляет.
Адказаць