26 красавiка 2024, Пятніца, 13:30
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 11
+55 +
dim, 8:25, 24.04

Вообще нормально. 150-тысячная армия ментов-дармоедов и столько же их пенсионеров живут за народный счет, и неплохо живут по сравнению с остальными, и им же еще доплачивать за их работу?

Адказаць
+12 +
333, 11:11, 24.04

А где в мире такое есть??
Или это изобретение Лукашенко и Мясниковича чтобы не допустить и запретить любые акции

Адказаць
+10 +
париж, 11:17, 24.04

А во Франции кому нибудь жёлтые жилеты платили??

Адказаць
+45 +
Валерий, 8:25, 24.04

Давайте будем платить Луке за каждый выход. Давайте платить директорам за каждое появление на собрании отдельно. Давайте платить скорой за приезд. Давайте платить дворнику, за то что он с метлой, отдельно, каждый день. КОГДА ВЫ, С....И, НАЖРЕТЕСЬ??

Адказаць
+45 +
злы віцяблянін, 8:30, 24.04

колькі плаціць коля за сваё перасоўванне па Мінску?

Адказаць
+19 +
ЛІТВІН, 9:57, 24.04

Можна заплаціць паслугі міліцыі, калі перастанем пералічваць падаткі на ўтрыманьне шматлікай арміі дармаедаў Міністэрства Ўнутраных Спраў.

Адказаць
+21 +
VS LU, 10:21, 24.04

Увогуле, заявіць аб аплаце "паслуг" - гэта цынічны нахабны здзек. Зладзейская ўлада павінна сама плаціць за тое, што людзі самі, без яе ўдзелу, успамінаюць страшную чарнобыльскую трагедыю.

Адказаць
+20 +
буду краток, 10:29, 24.04

Омерзительно!

Адказаць
+14 +
Вадим Uk, 11:14, 24.04

Менты там часом не оборзели? В Конституции написано право на собрание и никаких ментов там нету! Почему право прописанное в Конституции ниже какой-то бумажки? Хватит дурить народ! Все могут выходить свободно хоть каждый день. Без ментов и прочих шунявок с камерами.

Адказаць
+13 +
ЯЗЭП, 11:21, 24.04

Мы ж народ! А яны нашыя слугі! Дажыліся да таго, што не можам карыстацца нават канстытуцыйнымі правамі! Прычым акцыя не пратэстная, а памятная і жалобная!
Трэба дамагацца, каб скасавалі ўсе тыя інструкцыі і законы, якіх навыпускалі кішэнныя дэпутаты,і якія пярэчаць канстытуцыі! Бо гэта абсурд! Канстытуцыя дае правы народу. А ўлада іх нахабна забірае!

Адказаць
+6 +
ясь, 14:55, 24.04

А откуда сумма такая огромная? Какие затраты там? Лукашенко, сейчас праздник идет большой, бог все видит.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны