30 лiпеня 2026, Чацвер, 9:01
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+12 +
Хтось, 22:44, 21.08

Фізіологічні параметри, за якими будували голос, аж ніяк не визначають манеру говорити, темп мови, акцент, емоційність мовця, тощо. Тому достовірність так собі. Як на мене, Шевченко тут говорить не як людина із Подніпров'я, а як якийсь карпатський вуйко. Мені не віриться, що Шевченко говорив так різко і з таким акцентом, максимум що тут може бути достовірним - це тембр голосу.

Адказаць
0 +
Олексій, 2:11, 22.08

Голос Кучми з його манерою ковтати кінцівку фраз .

Адказаць
-4 +
клемануло ?, 10:18, 22.08

А чтой то так возбудились поклонники обнулёныша?
Да еще на рiдной мове Песняра?!
Завидуйте молча!

Адказаць
+1 +
Хтось, 10:37, 22.08

Справа зовсім не в заздрості.
У мене є брат - однояйцевий бизнюк із однаковим набором генів (знаю точно бо ми робили тест ДНК). Ми дуже схожі, нас плутають, доходить аж до курйозів. Коли говоримо українською - у нас майже ідентична мова, по телефону важко розпізнати. Але, коли ми говоримо англійською - це вже дві абсолютно різні людини із різними вимовами, але однаковим тембром голосу. Я вже не говорю про французьку, котрою мій брат володіє майже як француз (французи сприймають його за свого, лише допитуються з якої він провінції), а я французькою володію на рівні "же не манж па сі жюр". Справа в тому, що українська мова у нас синхронізована (росли і виховувались разом), а ось решта мов - ні. Так само і з Шевченком.

Адказаць
0 +
камусь, 8:13, 22.08

Молодцы те, кто воссоздал
живой голос Великого Шевченко!
З задавальненнем паслухаю якiсьцi твор Тараса
у яго ж выкананнi.

Адказаць
0 +
Ник, 7:45, 22.08

МОЛОДЦЫ !!!!

Адказаць
+1 +
Николай, 8:21, 22.08

Научные методы моделирования голоса были развиты еще в восьмидесятых. Учитывались многие характеристики голосового тракта, гортань, трахея, полость рта, язык, зубы, голосовые связки и прочее, но только не внешний вид и "привычки". Сомневаюсь, что похожесть на кого-то сказывается на подобие голоса. Но это догадки.

Адказаць
-1 +
Влад, 13:46, 22.08

А можно было б ещё в астрале попутешествовать и тогда б на 100% воссоздать

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны