Рекламировать так рекламировать. Далее надо его утопить в Марианской впадине Тихого океана. Потом засунуть в доменную печь. Только обязательно один и тот же экземпляр. :-)
Без урахування опору повітря тіло з висоти 30 кілометрів вільно впаде на Землю приблизно за 78 секунд, а швидкість в момент удару досягне ~770 м/с (~2770 км/год).
Якщо враховувати атмосферу, то з наближенням до щільних шарів атмосфери виникає сильний опір повітря. Тіло досягає граничної (термінальної) швидкості, яка становить від 180 до 350 км/год залежно від форми. Тоді реальний час вільного падіння з 30 км буде орієнтовно до 5 хвилин.
Тому 25 хвилин - це занадто (для розумного рекламника)...
"In a real atmosphere, a continuous free fall from a height of 30 km to the Earth's surface (without deploying a parachute until the very end) lasts approximately 4 to 5 minutes".
а тело какое? Человеческое? Вес и парусность какие? Как вы производите факчекинг на предмет того, что ИИ вам рассказывает не то, что вы лично хотите услышать, а реальность?
Верить ИИ - признавать себя полным идиотом!
Судячи з відео, телефонів було чотири. У книзі Гіннеса зафіксований один. Мабуть, той, що "вижив".
Довжина 68-ї широти (космодром Esrange) ~15000 км.
Поки той iPhone летить до Землі 25 хвилин, внаслідок обертання Землі відстань між проекцією точки скиду до точки фактичного приземлення становить приблизно 260 км (якщо не враховувати атмосферу).
Простіше, дієвіше і дешевше випробувати той чохол з гаджетом під впливом ударів різної інтенсивності з різними кутами.
Але ж... Гіннес. Рекорд. ГРОШІ!
Рекламировать так рекламировать. Далее надо его утопить в Марианской впадине Тихого океана. Потом засунуть в доменную печь. Только обязательно один и тот же экземпляр. :-)
АдказацьТам там ведь чехол "Air", для полетов, а подводные нужны другие. Может есть компания OceanX?
Адказаць"Падение продолжалось около 25 минут"
АдказацьБез урахування опору повітря тіло з висоти 30 кілометрів вільно впаде на Землю приблизно за 78 секунд, а швидкість в момент удару досягне ~770 м/с (~2770 км/год).
Якщо враховувати атмосферу, то з наближенням до щільних шарів атмосфери виникає сильний опір повітря. Тіло досягає граничної (термінальної) швидкості, яка становить від 180 до 350 км/год залежно від форми. Тоді реальний час вільного падіння з 30 км буде орієнтовно до 5 хвилин.
Тому 25 хвилин - це занадто (для розумного рекламника)...
Так и есть. Ответ Google Gemini:
Адказаць"In a real atmosphere, a continuous free fall from a height of 30 km to the Earth's surface (without deploying a parachute until the very end) lasts approximately 4 to 5 minutes".
а тело какое? Человеческое? Вес и парусность какие? Как вы производите факчекинг на предмет того, что ИИ вам рассказывает не то, что вы лично хотите услышать, а реальность?
АдказацьВерить ИИ - признавать себя полным идиотом!
Чтобы не быть полным идиотом, попробуй для начала выяснить с помощью ИИ разницу между факчекинг и факТчекинг.
АдказацьДосить складно буде підрахувати. Аеродинамічну якість плаского предмету. З урахуванням змінного кута атаки. І штопорніх властивостей.
АдказацьСудячи з відео, телефонів було чотири. У книзі Гіннеса зафіксований один. Мабуть, той, що "вижив".
АдказацьДовжина 68-ї широти (космодром Esrange) ~15000 км.
Поки той iPhone летить до Землі 25 хвилин, внаслідок обертання Землі відстань між проекцією точки скиду до точки фактичного приземлення становить приблизно 260 км (якщо не враховувати атмосферу).
Простіше, дієвіше і дешевше випробувати той чохол з гаджетом під впливом ударів різної інтенсивності з різними кутами.
Але ж... Гіннес. Рекорд. ГРОШІ!
Может в чехол гелий закачали?
АдказацьМоя нокла бы тоже не разбилась. Я пробовал.
Адказацьупал на ель или дерево какое то , упал бы о скальные пароды где нибудь на гималаях вот это проверка а так сплошной пиал
АдказацьМоя нокла бы тоже не разбилась. Я пробовал.
Адказаць---
На вкус?
Чистое вранье.
Адказаць