20 May 2024, Monday, 12:01
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 11
+30 +
Fducht , 15:09, 7.09

🙏

Reply
+25 +
Дед Рихто, 15:54, 7.09

А ну прекратите! Вы сцарю-батюшке не верите? Фюрер-падла сказал "контрнаступ провалился"- значит провалился. А куда - в городу Керчь или к реке Волга- не вашего ума дело.

Reply
+40 +
Слава Україні, 17:01, 7.09

Перамогі, Перамогі, Перамогі Украіне!!!!

Reply
-36 +
Минчанин, 17:21, 7.09

Судя по видосам на Ютубе,оно продвигается,но отнюдь не так радужно. Сотни видео с подбитой украинской техникой российские бойцы выкладывают. Сколько при этом погибло украинских бойцов даже страшно подумать.

Reply
+18 +
sabre, 19:05, 7.09

Одна и та же техника, снятая с разных ракурсов.

Reply
+24 +
Deimos, 20:22, 7.09

Ды вядома, гінуць украінцы... Гэта вайна. Гінуць украінцы і сэрца абліваецца крывёй у мяне, беларуса... А вось у цябе "мінчук" падобна няма. Ва ўкраінцаў ёсць два выйсця:ці загінуць за сваю зямлю і волю, ці надзець ярмо маскалёў...

Reply
+24 +
Злобный карлик, 17:25, 7.09

но надежнее все же будет до моря дойти.

Reply
+20 +
Мацьвейка, 19:03, 7.09

Перамогі

Reply
+34 +
Марков, 19:29, 7.09

Вся ''вторая'' ''армия" третьего мира радуется уже который день, что уничтожила танк Челленджер ЗСУ.
А ЗСУ тем временем уже освободили более 50% оккупированных русонацистами своих территорий с начала полномасштабного вторжения.
Русонацисты обороняются от наступлений ЗСУ.
Шел 19-й месяц трёхдневной войны за взятие Киева.

Reply
+7 +
Укр, 23:25, 7.09

Який же він тупий цей експерт, який війну бачив лише в статтях. Були і є місця, в яких ми у гіршому становищі, ніж москалі будуть навіть при звільненні + 15 км. І цивільні там живуть, працюють. На сході блокпости з 2014-15 років і це ні як не завадило працювати перевізникам навіть в обхід Донецька між північчю області й Маріуполем поліпшиними сільськими дорогами. Так бувало, що фури перевертаються, але це не було частим. При чому альтернативний шлях проходив дорогою Курахове - МАРЇНКА, яку артою серпня 2014 й по сьогодні обстрілюють - Вугледар - НОВОТРОЇЦЬКЕ, східну частину якого артою ворог накривав майже щодня - Волноваха. Грошей захочеш так і під артобстрілом фуру поженеш. Вийти треба саме до моря, а потім розширювати фланги до кордону з ростовською областю Московії й до АР Крим, а в подальшому до східної точки Керченського півострова й острова Тузла.

Reply
+1 +
DEA, 0:12, 8.09

Спадзяюся там робіцца талкова і ілавайську раптам не здарыцца.

Reply