В Україні можливе припинення вогню на час президентських виборів, — зазначив Зеленський, що це один із можливих варіантів.
Вибори під час війни це неадекватно, і вони не мають проводитися.
Перемир'я на час президентських виборів не вирішує жодну з ключових проблем:
1) Військові, тобто майже мільйон людей, не зможуть нормально брати участь у виборах.
2) Українці закордоном, тобто декілька мільйонів людей(!), не зможуть нормально брати участь у виборах.
3) У влади буде зберігатися панування над медіапростором, а також засоби обмежувати інших кандидатів.
Якщо Зеленський хоче провести ритуал вкидання бюлетенів в скриньки, то це ідеальний варіант. Він залишається президентом, а ми ще 5 років живемо у країні мрій Володимира Олександровича і Тімура Міндіча. Знову.
Вам потрібно зрозуміти, що путлєр погодиться лише на ті вибори, в яких переможе бойко/медведчук/янукович. Ви пишите так нібито путлєр старається вам забезпечити вибори між патріотами та ультрапатріотами України. Розмови Зелен про вибори це подачка трампліну, нібито вибори ок, але давай дядю забезпеч безпеку на виборчий процес, а це по Конституції мінімум шість місяців. Рашисти шість місяців паузи не погодяться от і робіть висновки, до чого ця заява. Думайте.
Шановний Евген.
На вимогу путіних Трамп хоче проведення в Україні виборів, бо з "нелегітимними" путіни не розмовляють.
Не тому, щоби обрати когось іншого, а щоби підтвердити "легітимність" діючого в парадигмі "бойко/медведчук/янукович" вже майже 2 роки без Конституційних повноважень.
Та Конституція України наразі однозначно забороняє 7+5 років (або 7+3 роки) президентства для будь-якого президента.
P.S. Чому досі не українською "Євген"?
"выразил мнение, что на сегодня "возможная справедливая версия - стоим там, где стоим, это контактная линия в любом регионе нашего государства"
ReplyА щодо "Мінськ-1" та "Мінськ-2" чомусь довгий час і досі була зовсім протилежна думка.
Невже тепер буде "Оман/Маямі-1"?
В Україні можливе припинення вогню на час президентських виборів, — зазначив Зеленський, що це один із можливих варіантів.
ReplyВибори під час війни це неадекватно, і вони не мають проводитися.
Перемир'я на час президентських виборів не вирішує жодну з ключових проблем:
1) Військові, тобто майже мільйон людей, не зможуть нормально брати участь у виборах.
2) Українці закордоном, тобто декілька мільйонів людей(!), не зможуть нормально брати участь у виборах.
3) У влади буде зберігатися панування над медіапростором, а також засоби обмежувати інших кандидатів.
Якщо Зеленський хоче провести ритуал вкидання бюлетенів в скриньки, то це ідеальний варіант. Він залишається президентом, а ми ще 5 років живемо у країні мрій Володимира Олександровича і Тімура Міндіча. Знову.
Не неси чушь.У вас есть сменяемость власти и это главное. О вбросах рано думать.
ReplyНе "рано", а поздно - проспал "Янукевича"?
ReplyЗеленскому это нахрен не надо .. такую ношу нести дальше пусть твой порох попробует посмотрим как он сольет сразу Украину
ReplyВам потрібно зрозуміти, що путлєр погодиться лише на ті вибори, в яких переможе бойко/медведчук/янукович. Ви пишите так нібито путлєр старається вам забезпечити вибори між патріотами та ультрапатріотами України. Розмови Зелен про вибори це подачка трампліну, нібито вибори ок, але давай дядю забезпеч безпеку на виборчий процес, а це по Конституції мінімум шість місяців. Рашисти шість місяців паузи не погодяться от і робіть висновки, до чого ця заява. Думайте.
ReplyШановний Евген.
ReplyНа вимогу путіних Трамп хоче проведення в Україні виборів, бо з "нелегітимними" путіни не розмовляють.
Не тому, щоби обрати когось іншого, а щоби підтвердити "легітимність" діючого в парадигмі "бойко/медведчук/янукович" вже майже 2 роки без Конституційних повноважень.
Та Конституція України наразі однозначно забороняє 7+5 років (або 7+3 роки) президентства для будь-якого президента.
P.S. Чому досі не українською "Євген"?
Абсалютна так.
ReplyУзнагароджваць пуціна за агрэсію нельга.
Апрача гэтага, існуе справядлівасьць і міжнароднае права якога нельга парушаць.
Ага, расскажите про "міжнароднае права якога нельга парушаць" американцам.
Reply