25 апреля 2024, четверг, 5:22
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

«Свобода слова для всех!»

10

Макаенка 9 на несколько часов превратилась в ключевую точку сбора протестующих.

Комментарии 10
+35 +
зубр, 14:58, 17.08

Макс Винярский сказал сильную речь. Не зря его Лука по административным арестам больше года в тюрьме продержал. Представляете, за 15 лет по 10, 15, 30 суток набралось больше года.
Слава героям!

Ответить
+23 +
Ёлка, 15:05, 17.08

БТ1-, 15-00, новости. Ничего не изменилось, лукашенко геройствует на МЗКТ, рабочие молчат. О чем забастовка? Люди ждут правдивых новостей.

Ответить
+14 +
ттт, 15:34, 17.08

Правильно, нужен результат

Ответить
+5 +
Ёлка, 16:16, 17.08

ОНТ, 16-00, весьма лояльный к власти репортаж с симпатией лукашенко о посещении заводов, а также вскользь о забастовке у своего же здания (избегая слово "забастовка") Так, пришло сколько-то людей и уже разошлись. Это что? Для чего?

Ответить
+11 +
azhbeta, 18:55, 17.08

Рабочие как раз не молчат, а послали его на три буквы.

Ответить
+9 +
Игорь, 16:00, 17.08

Лукашенко похож на мистера Крупса из мультфильма Незнайка на Луне. Предлагаю показать этот мультик по БТ. Как раз мультик в тему, особенно концовка :)))))

Ответить
+13 +
Няэйсмонт, 16:09, 17.08

БТ павінно быць узята пад каштроль страйкомаўцаў як
найхутчэй ! Мы плацім грошы ! І мы хочам ведаць праўду,а не хлусню Тырана ! Страйкамітэт павінен маць
сваю радыёстанцыю падпольную чы напрыклад дзесь ў Літве. Што дня пабольшваецца колькасць страйкуючых
і тут ужо патрэбна коордыеацыя дзеянняў.

Ответить
+2 +
Живу не в Африке, 6:59, 18.08

Прогнившая и заскорузлая лукашенковская 26-летняя система очнись!Хватит дурика валять!

Ответить
+1 +
Вячеслав, 7:06, 18.08

БТ! Хватит ваших помоев!

Ответить
0 +
kronon, 9:18, 20.08

Шаноуная спадарства! Прапаную дадаць крэатыву! У каго есць дзiця, што наведвае школу/дзiцячы садок. Збiраем iнфармацыю цi есць у школе/садку дзецi бацька якiх працуе у АМАП цi МУС. КалI такiе есць, то праводзiм з дзiценкам палiтiнфармацыю, што з дзецьмi у якiх бацька ФАШЫСТ не тое што гуляць, размауляць ЗАБАРОНЕНА! Тлумачым, хто такiя фашысты. Калi у каго сябар супрацоунIк МУС, АМАП, то такIх "таварышау" у iгнор - блякуем кантакт у тэлефоне, выдаляем з "сябрау" у сац. сетках, не вIтаемся на вулiцы!

Ответить