28 июня 2026, воскресенье, 20:42
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Странная империя

4

Казалось бы, крах Советского Союза должен был стать для россиян уроком.

Комментарии 4
+3 +
лш86н, 18:57, 28.06

Мозырьский и Омский нпз самые крупные. С их уничтожением и пыня успокоится

Ответить
+9 +
Хтось, 19:06, 28.06

Скоріше за все будуть готуватись до нової експансії. Це можна вилікувати лише такими методами як в Німеччині після другої світової. Але Захід чомусь думає, що росія - демократична країна, яку гнобить путін особисто.

Ответить
+3 +
DRON-DON-DON, 19:30, 28.06

Горбатого карликового русского генетического лишнехромосомца с приобретенным ватанизмом мозга только могила исправит! 😎

Ответить
+3 +
ВІТАЎТ, 19:39, 28.06

Гаворачы пра крах СССР, ён не закончаны.
Засталася РФ, пераемніца аснаўной і найбольшай часткі СССР з рэштай яшчэ не вызваленых паневоленых народаў.
І апрача гэтага, Пуцін стараецца заграбці пад свой масоўскі халат ужо вызвалныя народы.
Пуцін хоча аднавіць СССР, а што трэба гэта закончыць развал СССР вызваленьнем усіх паневоленых народаў.
Гэта значыць развал РФ.

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован