Буряты, вас москвичи считают людьми второго сорта в расии. Вопрос - вам самим не обидно, что московские мажоры вас имеют и в хвост и в гриву?
Буряты, до вас такими "тёмными" считали чукчей.
А сейчас анекдоты про вас будут придумывать.
Масква прыслала буратаў.
Гэта нагадвае іншую вайну, вайну Расеі супраць БНР яшчэ ў 1918-19 гадох. Гэтую вайну Расея на пачатку прагравала, расейцы(масквіты) вельмі неахвотна ваявалі супрауь беларусаў і многія здаваліся ў палон. Ажно Масква прыслала сваіх азіятаў і тыя ўжо не здаваліся і вайну выгралі. Ня ведаю ці тыя азіяты былі Бураты, як не то нешта падобнае.
З гэтага выгладае што Масква шукае ў сваёй Азіі новых, яшчэ не здэмаралізаваных салдадаў.
Але ж у 1918 годзе зброя ў арміі БНР была прымітыўная. Сёньня Ўкраіна мае найлепшую амэрыканскую і еўрапэйскую зброю. Гэтым разам, ніякія бураты-азіяты маскве не памогуць.
Сами нарвались! Гоячие "бурятос", 12 коробочек. СМАЧНОГО! 😈
АдказацьОтлично, рекорд...на рекорд остальные подразделения ЗСУ бис.
АдказацьИ почему вам придуркам дома не сиделось,пили бы тиху свой боярошник
АдказацьВообще не требующее доказательства зрелище состоит из 35 орчьих танков, 34 из которых отбуксировано для ремонта силами ВСУ на свои базы как трофеи.
АдказацьТакими темпами скоро увидим т-34 и Катюши
АдказацьМожет уже акурок сядет за оычаги в танке и покажет «кузькину мать«а будулай радистом будет «волга волга я донецк вижу танки нам пипец
АдказацьБуряты, вас москвичи считают людьми второго сорта в расии. Вопрос - вам самим не обидно, что московские мажоры вас имеют и в хвост и в гриву?
АдказацьБуряты, до вас такими "тёмными" считали чукчей.
А сейчас анекдоты про вас будут придумывать.
Бажаю перемоги України!
АдказацьСлавянск не удался, зато бесплатные билеты на концерт к Кобзону получили.
АдказацьМасква прыслала буратаў.
АдказацьГэта нагадвае іншую вайну, вайну Расеі супраць БНР яшчэ ў 1918-19 гадох. Гэтую вайну Расея на пачатку прагравала, расейцы(масквіты) вельмі неахвотна ваявалі супрауь беларусаў і многія здаваліся ў палон. Ажно Масква прыслала сваіх азіятаў і тыя ўжо не здаваліся і вайну выгралі. Ня ведаю ці тыя азіяты былі Бураты, як не то нешта падобнае.
З гэтага выгладае што Масква шукае ў сваёй Азіі новых, яшчэ не здэмаралізаваных салдадаў.
Але ж у 1918 годзе зброя ў арміі БНР была прымітыўная. Сёньня Ўкраіна мае найлепшую амэрыканскую і еўрапэйскую зброю. Гэтым разам, ніякія бураты-азіяты маскве не памогуць.
Бурятов и псковское вдв не жалеть! Этих карателей Бучи ждет кобздон! Слава Бийцям!!!
Адказаць