Конечно ВСУ устроят вам веселую жизнь. Упырю ведь предложили прекратить бить по Украине, тогда и по оркостану не будут бить. Но, похоже, он в восторге от движухи, которую сам же и устроил. Так что, "дарагие рабсеяне", будете сидеть в холоде и темноте, потому что бензина на генераторы нет. И никто не научит вас выживать, тем более украинцы.
" Хто сіє вітер, пожне бурю" У переносному значенні — пересторога на адресу тих, хто має недобрі наміри, плекає авантюристичні плани, займається провокаціями.
А що холопи російські думали, що будуть грати в гру в одні ворота? До того ж, цей "воєнкор" дещо забув додати....Сама величезна територія параші буде грати проти неї. Плюс самі системи зношені та старі, перевищили свій термін служби, що теж буду грати на руку ВСУ) А так будуть сидіти і в метро, і без світла, і без тепла, і без горючки. Не шкода зовсім нікого там, від малого до старого. Мовчання і пасивність теж можуть бути формою співучасті.
Ну, який же колапс!! Це причинно-наслідкові зв’язки для сруськіх убивць!! Він і почався з 2014 року, з окупації орками Криму, знищення флоту орків,…
Ну, ху*ло з тютіною, знають!!
Прыемныя навины гут
ReplyКонечно ВСУ устроят вам веселую жизнь. Упырю ведь предложили прекратить бить по Украине, тогда и по оркостану не будут бить. Но, похоже, он в восторге от движухи, которую сам же и устроил. Так что, "дарагие рабсеяне", будете сидеть в холоде и темноте, потому что бензина на генераторы нет. И никто не научит вас выживать, тем более украинцы.
Reply" Хто сіє вітер, пожне бурю" У переносному значенні — пересторога на адресу тих, хто має недобрі наміри, плекає авантюристичні плани, займається провокаціями.
ReplyА що холопи російські думали, що будуть грати в гру в одні ворота? До того ж, цей "воєнкор" дещо забув додати....Сама величезна територія параші буде грати проти неї. Плюс самі системи зношені та старі, перевищили свій термін служби, що теж буду грати на руку ВСУ) А так будуть сидіти і в метро, і без світла, і без тепла, і без горючки. Не шкода зовсім нікого там, від малого до старого. Мовчання і пасивність теж можуть бути формою співучасті.
Одно дело кричать "гойда!" зная, что Украине нечем ответить, а другое - попробуй это крикнуть теперь.
ReplyНу, який же колапс!! Це причинно-наслідкові зв’язки для сруськіх убивць!! Він і почався з 2014 року, з окупації орками Криму, знищення флоту орків,…
ReplyНу, ху*ло з тютіною, знають!!