18 траўня 2024, Субота, 12:29
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

«Выбары» нагадваюць балаган

14

Дзень галасаваньня быў яшчэ невядомы, а старшыня ЦВК Лідзія Ярмошына ўжо заявіла, што ўвядзеньне па аднаму (!) прадстаўніку дэмакратаў у выбарчыя камісіі ёсьць «правакацыяй».

Каментары 14
0 +
STAS, 10:35, 28.08

Приду!

Адказаць
0 +
Alex, 10:42, 28.08

По сути, пожалуй, правильно.

Адказаць
0 +
Разам!, 11:24, 28.08

Абавязкова буду! І не адзін!

Адказаць
0 +
Женя, 11:27, 28.08

И я там буду

Адказаць
0 +
оп, 11:37, 28.08

Больш дзівяць некаторыя дэмакраты, якія гавораць аб тым, што "паглядзяць, ці будуць выбары дэмакратычнымі?".
---------------------------------------------------------------------------------------
Некоторые демократы не только удивляют, а становятся смешными в глазах многих людей. Если хотите поглядеть, то смотрите на что-нибудь приятное, на рыбок в аквариуме например. А смотреть на заведомый фарс и нарушение прав человека, по крайней мере глупо.

Адказаць
0 +
журналистка, 11:38, 28.08

Парламент с оппозицией у нас? Бред. Надо бойкотировать!

Адказаць
0 +
Зьміцер, 12:08, 28.08

добра, будзем разам на плошчы як 2006.

Адказаць
0 +
viskas, 12:40, 28.08

То, что творят власти на местах - преступление. Нагло двигают своих, причем тех же преступников, кто им "отработал" все предыдущие кампании. Начальники из исполкомов "высидели" для себя места в парламенте. Они держат нас за дураков, и думают, что мы ничего не знаем. А еще за дураков хотят держать ЕС, и впаривают им "своюоду выбора". БОЙКОТ!!!

Адказаць
0 +
госць, 13:03, 28.08

о, хоть кто-то дело предлагает.

Адказаць
0 +
vad, 13:43, 28.08

встретимся на Калиновского, камарады!

Адказаць
0 +
НоН, 14:18, 28.08

А хіба гэта не так?

Адказаць
0 +
Alokim, 16:32, 28.08

Так-так, братки, за байкот, за байкот! Тольки за байкот. Тольки у байкоце наш ратунак. Тольки у им наша надзея. Сплю и сню байкот. Еду и думаю пра байкот. Не сыходзиць з вуснау байкот. Байкатуйма, братове!

Адказаць
0 +
Reagan W. R. (USA, Washington D. C. the White House), 19:59, 28.08

ПРИХОДИ! 28-ГО СЕНТЯБРЯ, 20:00, МИНСК, ПЛОЩАДЬ КАСТУСЯ КАЛИНОВСКОГО (ОКТЯБРЬСКАЯ)! БЕЛАРУСЬ ЖДЕТ ТЕБЯ!
_______________________________________________________________
ПОРА!

Адказаць
0 +
Алег , 22:30, 28.08

Хаця ўжо стары, але прыкандыбаю. Бо колькі ж можна трымаць нас за дурняў?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны