25 красавiка 2024, Чацвер, 20:09
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Кандыдаты-калякінцы працуюць у «аб’яднаньні садзейнічаньня інтэграцыі Беларусі і Расіі»

7

Кандыдаты ў дэпутаты ад Партыі камуністаў Беларускай, якую ўзначальвае Сяргей Калякін, працуюць у грамадзкім аб’яднаньні садзейнічаньня інтэграцыі Беларусі і Расеі «Разам» («Вместе»).

Каментары 7
0 +
васіль, 16:45, 4.09

Слава ОГП, і ўсім дэмакратам, хто прыгрэў змяіну на грудзі.

Адказаць
0 +
Garik, 16:50, 4.09

Не понимаю кто вооще камуняк в оппозицию включил!!!
Гнать это большевицкое отребье давно надо. У камуников нет национальности - красномордые всегда были и останутся москалями. Порядочные беларусы никогда в партию камуников не "наступят".
Москали и камуняки - одно и то же, всех они пусть убираются в московию!

Адказаць
0 +
Стары, 17:19, 4.09

Ну и мрази же

Адказаць
0 +
васіль, 17:59, 4.09

повторяю: Слава ОГП, і ўсім дэмакратам, хто прыгрэў змяіну на грудзі.

Адказаць
0 +
ен, 18:27, 4.09

Блин камуняки. Вы вообще-то кто????? ТОВАРИЩ КАЛЯКИН с вашими последними высказываниями, я бы вообще спрятался и народу в глаза перестал смотреть, плюнут ещё!!!!!!!

Адказаць
0 +
Стасюк Іван Анатольевіч, 1:18, 5.09

Сення даведаўся , что у гэтых .................., адным з пунктаў статута- з*яўляецца зліквідаванне дамовы , падпісанай у "Белавежскай пушчы", згодеа з якой Беларусь стала незалежнай краінай!!!
Гэтыя падонкі ставяць мэтай зрабіць з Беларусі- расейскую акругу, праадаць незалежнасць. І яны у асяродзі "Дэмсілаў"?
А яшчэ пункт аб зліквідаванні ўласнай маемасці...........
Тут ужо без каментараў!!!!!!

Адказаць
0 +
Антикоммунист, 11:48, 5.09

Коммунисты самые продвинутые конспираторы. Не забывайте, что еще Ленин учил конспи-г-г-ация. конспи-г-г-ация и еще раз конспи-г-г-ация. Интеграция- это не более чем ширма.
Коммунисты "калякинцы" дисциплинированы, не горлопаны, умеют работать, поэтому власть их прессует. Обратили внимание, что только левые партии были ликвидированы, лишь коммунисты выстояли от левых. Правых не очень-то беспокоили. Почему?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны