4 мая 2024, суббота, 1:53
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Карнікі на Плошчы

7

Звярынай жорсткасцю нікога тут не здзівіш. Але тое, што адбывалася падчас вераснёўскіх апазіцыйных акцый у Мінску, выклікала шмат у каго неўразуменне.

Комментарии 7
0 +
Ганна, 11:30, 25.09

Брава, спадар Уладзімір! Усе так і есць. Рыхтуецца клан Лукашенкі да агульнай зачысткі краіны. Але ж нічога ў іх не атрымаецца. мы будзем выходзіць абавязкова. І з кожым часам нас будзе больш і больш.
Гэты артыкул абавязкова трэба паўсюды распаўсюджваць.

Ответить
0 +
святлана, 12:13, 25.09

Падтрымлiваю!!! Скора усе скончыцца для гэтых вырадкау. Падтрымлiваю, Уладзiмiр!!!

Ответить
0 +
ангел, 12:17, 25.09

Почему это дабрабыт шакалов не пахснецца? Лука слетит, и люстрация будет узаконена. Земля будет гореть под ногами этих выродков. А, выродки? Читаете? Вот и будьте в курсе, чтоб потом не плакались.

Ответить
0 +
Spadar, 13:11, 25.09

Згодзен з У.Халіпам ,спрабуючы нас запугаць "улада" выкарыстоўвае гэтых бандытаў-карнікаў .Такімі ж мэтадамі карысталіся і фашысты-аккупанты.Што з гэтага атрымалася ,мы ўсе ведаем-зямля гарэла пад нагамі ворагаў.

Ответить
0 +
Николай, 15:45, 25.09

...добрая нагода паказаць саюзніку, як ён бароніць інтарэсы Расіі.

Только друзья Милинкевича карателей-чернорубашечников в упор не видит и свято верят в "независимость" Лукашенко.

Ответить
0 +
Ганна, 15:01, 27.09

http://www.grani.ru/Events/Crime/m.152748.html
"Для борьбы с милицейским произволом необходимо создать службу общественной безопасности. Такое предложение выдвинули правозащитники на общественных слушаниях по реформе милиции, сообщает корреспондент Граней.Ру ( ВИДЕО). Следует ликвидировать службы собственной безопасности в органах МВД и вместо них создать единый орган, независимый от силовых структур, считает адвокат, полковник милиции в отставке Евгений Черноусов. ..."
Трэба і ў нас гэтага дабівацца.

Ответить