Viktar Ivashkevich: “Everyone has a choice: complaining in kitchen or demonstrating views in streets”
16- 25.03.2009, 11:31
The Minsk city executive committee permitted holding a rally on March 25 in the connection with the anniversary of the Belarusian National Republic and the economic and political situation in the country.
Усіх са святам!
ReplyУлады ужо падрыхтаваліся да мітынгу, у студэнтаў заняткі будуць да 7 вечара і больш, узялі распіскі что ня пойдуць на мітынг, у школах праводзяць абавязковы мерапрыемства і танцы якія пачынаюца ў 18 гадзін. Усё робіца каб на мітынг людзі ня шлі, па БТ паказалі якая дрэнная ў нас аппазіцыя, што яна вораг народа, таму цяжка вам прыйдеца...
Вилы под замок низабыли от лехторатов попратать? :D
ReplyЛ, чего жалуешься? плюнь на всё, и выйди, раз ты такой патриот. чхал я на свои занятки в универе - буду в 18.00 однозначно.
Reply2 L, 12:32, 25.03 : *... Усё робіца каб на мітынг людзі ня шлі, па БТ паказалі якая дрэнная ў нас аппазіцыя, што яна вораг народа, таму цяжка вам прыйдеца... *
ReplyВсе это чушь. Кто хотел придти - придет. А кто не хотел - всегда найдется отговорка.
Блин как хотел бы туда попасть,но даже денег нет до Минска Добраться=(
ReplyЗ Днем Волі! Няхай усе у атрымаецца добра!
ReplyЛітва з вамі.
А я буду. Даже если никто не придет.
ReplyС праздником! Весна победит!!!
ReplyНа Воли Дзень
ReplyМы пойдзем зноу
Каб Беларусь жыла
Але ужо бес вусоу
Каб наш народ дажыу да лепшай доли
И беларусау палкаю,
Ня били больш николи.
У школа сёння дыскатэкі :) Класна, папулярным робіцца свята
ReplyХлопцы, калі вас нават не пускаюць на вуліцу, калі вам прызначылі заняткі, калі праходзяць танцы, то ёсць магчымасць адсвяткаваць на месцы. Даставайце значкі, бел-чырвона-белыя сцяжкі, паясы на плячо з надпісам "Дзень Волі - 2009" :-) Адсвяткуем разам!
ReplyІвашкевіч- гэта Танк Незалежнасці
ReplyРасписки о том, что кто-то обещает не идти на разрешенный властями митинг не имеют ни смысла, ни юридической силы. Не обращайте внимания и идите. Потом можно объяснить, что передумали.
ReplyА лукавый сидит в Сочи с коленькой и трясется.Прямо как Горбачев на даче в Форосе.Вот правитель достойный подражанию,настоящий пан своих холуев,которые ЗА НЕГО ГОТОВЫ и законы нарушать и проч., Мягкомозгие холуи забывают,что сашо НЕ ВЕЧЕН,а отвечать ПРИДЕТСЯ!
Replyв 14 гимназии г.Минска старшеклассникам строго настрого запретили выходить из дома и вечером отзваниваться классным .Особенно это касается выпускных классов.
Replyне знаю на фмо (бгу) ничего такого помойму не было, правда я сегодня пары проигнорировал, может какие-нибудь расписки и собирали) В прошлом году тоже ничего такого не помню, короче у нас дэмакратыя))
Reply