20 May 2024, Monday, 11:53
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 16
+51 +
Les, 11:48, 16.07

Эй, пуйло и оленевод, как там, всё уже отразили? Или первый на чемодане сидит, а второй выносит?) Если ВСУ освободят Старомлыновку, то рабсейской обороне на том участке может кирдык настать)

Reply
+41 +
Слава ЗСУ, 14:19, 16.07

Смерть рашистам ватникам проклятым

Reply
+36 +
шандарах, 14:55, 16.07

Всё ближе и ближе крымский мост.

Reply
-50 +
123, 15:01, 16.07

В очередной подготовленный мешок для "прорывников" желающих солнцепека.

Reply
+59 +
Джо, 12:01, 16.07

Маленькими шагами до Мариуполя, успехи вам там на юге

Reply
+42 +
гы, 12:28, 16.07

спакуха !
все по планту пуйла !
процесс утилизации истинных руССких унтерменшей набирает обороты . а чЁ ?

Reply
+49 +
Київ, 12:35, 16.07

І це з мінімальною авіа підтримкою... тільки уявіть як би ми їх пробили, якби були Ф-16 та сучасні гелікоптери ... але маємо те що маємо. Важкі втрати. Суцільні мінні поля. А протимінної техніки ми отримали аж 15% від потреб.

Reply
+11 +
Укр, 20:03, 16.07

Слова людини, далекої від ведення бойових дій. Гвинтокрил може безпечно працювати лише з дальності понад 5 км. Суцільні мінні поля - це теж суцільне перебільшення. В першу чергу потрібні снаряди, 90 тис на місяць - це мало, це 3 тисячі на добу, а треба 600 тисяч на місць, щоб витачати по 20 тисяч на добу. І то все одно доведеться на неосновних ділянках зберігати низьку активність артилерії, щоб на основних мати змогу насипати по 4-5 тисяч на добу.
Ще потрібні Атакамси більше, ніж авіація, але не 50 ракет, а сотні ракет на перший місяць і поповнювати запаси десятками щомісяця, бо рашисти відновлюватимуть тилові склади. Завчасно треба знищувати стволи шахт на півдні Луганської області, щоб шахти не перетворились на недосяжн склади.

Reply
+36 +
Марта, 13:33, 16.07

Тяжело там как, но хлопцы по чуть-чуть продвигаются!

Reply
-48 +
Александр , 15:26, 16.07

А как им быть если их туда загоняют и захлопывают.
К ночи сожгут всех дотла.. Как обычно. Забава такая.

Reply
-40 +
Виктор, 15:12, 16.07

очередной котел для новобранцев))))))))))

Reply
+12 +
Укр, 20:04, 16.07

Значиьт мобилизуем нових в Одесе, руззкоговорящіх і будем так делать, пока в одесе не кончатся рузкоговорящіє.

Reply
+7 +
Таня, 22:18, 16.07

90 відсотків в Одесі вже спілкуються -українськькою мовою ...

Reply
-29 +
соо, 18:12, 16.07

Такое впечатление что половина армии Украины воюет за москалей. Уже одних только клещей, охватов, западней, ловушек, котлов и прочее было с полсотни. А по факту было только под Херсоном, да и те 20 тыс отпустили за даром погулять.

Reply
-6 +
Газовик , 20:03, 16.07

Что то все забыли а как там газ мордер качает через украину . Если да то это полный фрэш.

Reply