25 февраля 2020, вторник, 8:36
Осталось совсем немного
Рубрики
Комментарии 10
-3 +
П.Порошенко, 22:46, 14.02

"12 кроків для досягнення миру в Україні" - це папірець, який не є офіційним документом Мюнхенської безпекової конференції. З цим ми в першу чергу звернулися до організаторів. Це план не Мюнхена, це план Кремля. Це мир на російських умовах. Це те, що можна побачити, коли ти заглянеш в очі Путіну: «русскій мір». А для України такий план є капітуляцією, бо є червоні лінії, які не можна перетинати.

Це план виведення Росії з-під санкцій, передачі Росії ключа від НАТО, коли Україна має питати у РФ дозволу. Більше того, вони пішли далі і сказали, що питання самоідентифікації українців має вирішуватися Росією.

Зараз ми звернулися до представників усіх країн. Декілька країн встигли оприлюднити свої офіційні заяви. Це не була офіційна позиція Уряду США чи Білого дому. Це була позиція тих, хто присутній на цій конференції, з ким ми встигли переговорити і донести своє обурення.

Ответить
-11 +
25, 22:51, 14.02

Как Ермак не противился,как не пытался донести до немецкой стороны, что участие 5 Президента Украины является недопустимым ,несмотря на все недовольство Зе конторы, Петр Алексеевич все-таки в МюнхенеА теперь будем наблюдать за поведением и выступлениями Президента и Нелоха.И сравнивать.

Ответить
-19 +
Игорь, 23:04, 14.02

Президент яНелох, будет сидеть в Киеве и ввести переговоры с врагом в телефонном режиме. Не царское это дело по Мюнхенам ездить, а то еще путин обидеться.

Ответить
-28 +
мммм, 0:43, 15.02

у "президента" было 5 лет чтоб пересадить кучу предателей в высших эшелонах...
но непересадили

тот же Бойко. про вышки которого рассказывали и днем и ночью. при пете с его кумом прокурором удачно отвертелся...

путин тоже на словах патриот расссии..-- а по факту ведет ее в бездну..

Ответить
-2 +
25, 12:50, 15.02

Президент и не должен никого сажать,не должен давать указания прокуратуре, как это делает Зеленский.Садить и миловать по указке царя- это уже диктатура. Хотя нельзя не согласится с тем, что Порошенко сделал не так много для реформирования судов и прокуратуры, это его главный минус.Хотя в этом большая вина ВР все- таки.В Украине парламентско-президентская форма правления.

Ответить
0 +
Тот же Игорь, 13:08, 15.02

Президент Украины, никого не садит!

Ответить
-15 +
ковальскі, 22:54, 14.02

Правильно сделали. Ихтамнеты мужественно отступают, c Крыма в том числе, потом всё остальное.

Ответить
-23 +
AN_ANATOLIY, 9:39, 15.02

Все эти рекомендации не стоят бумаги, на которой они написаны. За спиной Украины сейчас стоит НАТО и гиря эта тяжелее, чем интересы немецко -французского бизнеса, за деньги которых написаны эти 12 шагов.

Ответить
-19 +
Неватник, 11:35, 15.02

Интересно как бы развивались события на этой конференции,если бы там,не дай Бог,не было Петра!!!Эти пуйловские ермаки там все прос..ли бы!!!

Ответить
0 +
Марія, 13:24, 15.02

Вже і не президент, а має їздити з ганчіркою по світу, підтирати зелене лайно.Вчора, коли опублікували проросійський так званий мирний план Мюнхенської безпекової конференції, який фактично передбачав скасування санкцій та вимагав від України погодитись на мир на умовах Росії, Офіс президента мовчав, бубочка мовчав, МЗС мовчав.
Чомусь не українська влада в цій ситуації захищала Україну, а Порошенко, активісти, друзі України в інших країнах, опозиційні до нинішньої влади депутати.З результаті з сайту Мюнхенської конференції зняли заяву, і зробили офіційний реліз, що інформація, яка була опублікована, не є офіційною позицією конференції. І лише після цього зявилась заява українського МЗС. Офіційний сайт бубочки, до речі, досі мовчить, а його прес-служба займається штампуванням гнівних релізів щодо українських журналістів, яким вдалось докопатись, що Зеленський в Омані перебував разом з секретарем Ради Безпеки Росії Патрушевим, найближчою людиною в оточенні Путіна.


Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован