21 января 2021, четверг, 12:16
Сим сим, Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+22 +
Київ, 20:33, 7.06

Шановні сябри! Ніколи не цурайтесь своєї мови! Ми дуже зараз шкодуємо, що всі ці роки не приділяли належної уваги наший мові, тепер розплачуємось за це. А москалі чудово це розуміють і де тільки можна, розпалюють ворожнечу саме чіпляючись за мову. Точніше за свій "язик". Говорять, що не можуть вивчити українську мову не тому що нехочуть бо тупі, а тому що в них, в москалів, інша будова щелепи... І вбивають нас за нашу мову.
Мова - це ідентичність.
Живе Бєларусь! Слава Україні!

Ответить
+19 +
Хтось, 20:49, 7.06

З російською мовою шлях лише один - в русскій мір. Бо ніде більше окрім як в росії нею не розмовляють. Коли Росія хоче когось до себе "приєднати", вона спершу відбирає в того народу мову, а тоді приходить під приводом "захисту російськомовних". Не кажіть, що такий сценарій вас омине, росія вже натякає на союзну з Білоруссю державу. А що то за "союзи" з росією ми добре з вами знаємо з історії.

Ответить
+8 +
onosamo, 23:11, 7.06

Бережіть мову!

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову." - Ліна Костенко

Ответить
+8 +
Фома, 9:44, 8.06

У Менску вулiцы з назвамi крывапiйцау: ленiна, дзяржынскага, сярова, маркса з энгельсам, ландэра, пачвары шаранговича. А вулiцы з iмёнамi сапраудных Сыноу Беларусi на задворках. Вулiцу Быкава з боем выбiлi. Саша 3% давёу маскальскую задачу вынiшчэння беларускай мовы да канца.

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован