17 траўня 2024, Пятніца, 10:53
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Выйшаў на волю Зьміцер Дашкевіч

24

Лідэра "Маладога Фронту" 23 студзеня вызвалілі са Шклоўскай калёніі. Паводле словаў Зьмітра, навіна пра вызваленьне для яго была цалкам нечаканай. Нібыта прыйшла пастанова, што тэрмін зьняволеньня - паўтары гады - зьменшылі да году, і такім чынам Зьміцер пераседзеў чатыры месяцы. Нагадаем, што ў лістападзе 2006 г. (ад верасьня 2006 г. ён знаходзіўся ў сьледчым ізалятары) Зьміцер Дашкевіч быў асуджаны на паўтары гады зьняволеньня за ўдзел у незарэгістраванай арганізацыі. На волю ён меўся выйсьці 15 сакавіка 2008 г.

Каментары 24
0 +
22, 21:46, 23.01

Змицер, продолжай то, что не закончил на свободе.

Адказаць
0 +
грыша, 21:47, 23.01

віншую!

Адказаць
0 +
Несьцерка, 21:49, 23.01

Віншую Вас, малады чалавек. Папраўляйцеся. Хай Бог Вас не Пакідае.

Адказаць
0 +
Паулюк Багрым, 22:19, 23.01

трэба пиука цяпнуц - свята !!!

Адказаць
0 +
Беларускі партЫзан, 22:45, 23.01

Шчыра віншую!!! І няхай Бог дабраславіць цябе!
Дзякуй табе за тое што ты зрабіў для нас... для нашай Беларусі...
Дзякуючы такім людзям як ты Беларусь Жыве і будзе Жыць Вечна!

Адказаць
0 +
Dima, 22:59, 23.01

Шчыра віншую цябе Змітрок !
Мы моцна цябе любім і вельмі сумуе па цябе !
Ты вельмі моцны чалавек гэта даказана тваей стойкасцю, так і далей ідзі, а мы будзем разам ісці побач.
Жыве Малады Фронт!
Жыве вольная Беларусь!

Адказаць
0 +
Dred, 23:06, 23.01

Stay yourself, Zmicer!

Адказаць
0 +
Денис, 23:09, 23.01

Змицер! Очень рады, переживали за Вас всей семьёй. Поправляйтесь, мы с Вами! Живе!

Адказаць
0 +
Revenge, 23:15, 23.01

Zmiter, pozdravljaem!!! Zdorov'ja tebe i muzhestva v bor'be s rezhimom! Spasibo za vsje, chto tu delaesh'!

Адказаць
0 +
ска3ка и гриб, 4:21, 24.01

во пра3дник та будзет!!!!!!!!!
примите наши по3дравления!!!!надеемся скоро Вас увидеть в строю!!!!

Адказаць
0 +
Ден, 7:59, 24.01

Мест в колонии не хватает после последних акций предпринимателей.

Адказаць
0 +
Anna, 8:50, 24.01

это же просто здорово!!!!!!!!!!!

Адказаць
0 +
И.В., 9:48, 24.01

Поздравляю!!!

Адказаць
0 +
Салодкi Юрый, 10:07, 24.01

Вiншую з вызваленнем!
Вы сапраудны змагар, якiх не хапае сёння!!!
Жыве Беларусь!!!

Адказаць
0 +
kreg, 10:14, 24.01

Должны выпустить на химию Юрия Леонова, которого посадили вместе с Николаем Автуховичем. Он звонил и сказал, что документы уже пришли.
Заметьте, их отпускают, не признав политческими, и срок наказания продолжает идти.

Адказаць
0 +
Gold milliard (Mason's voice), 11:22, 24.01

kreg, 10:14, 24.01

Должны выпустить на химию Юрия Леонова, которого посадили вместе с Николаем Автуховичем. Он звонил и сказал, что документы уже пришли.
Заметьте, их отпускают, не признав политческими, и срок наказания продолжает идти.

Не бойтесь, прийдет нормальная власть и со всех политических будут сняты обвинения, а судимости погашены.

Адказаць
0 +
Lawyer, 11:38, 24.01

Ура! Дай Бог здоровья и сил!

Адказаць
0 +
Салодкая, 11:56, 24.01

Поздравляю ! Эту спецовку используй на всех минитингах,она как наш родной белокраснобелый флаг! За такими как ты,будущее нашей родины!Жыве БЕЛАРУСЬ!

Адказаць
0 +
paustanec, 12:12, 24.01

Слава Героям
Жыве Беларусь

Адказаць
0 +
Зм. Дайнеба, 12:55, 24.01

Віншую!
Жыве БЕЛАРУСЬ!

Адказаць
0 +
11, 13:27, 24.01

Не останавливайся перед беспределом. Обязательно пиши жалобу в комитет ООН по правам человека. Докажи властям и миру что ты не преступник!!!!

Адказаць
0 +
Антон, 17:20, 24.01

Как он изменился...(
Поздравляю,Дима!

Адказаць
0 +
maxpeyn, 18:23, 24.01

Слава героям!!! Няхай змагаецца Беларусь!!! Пераможа, ды будзе Жыць вечна наша Родная краiна!!!!!

Адказаць
0 +
Гриша, 12:11, 27.01

Они его боятся как огня, потому что он и такие как он скоро сменят режим.Веником выметут эту нечисть и погань

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны