26 июня 2024, среда, 8:47
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 21
0 +
sony, 16:14, 11.01

Вот малайса!
+5

Ответить
0 +
rem, 16:46, 11.01

они бежали в чём мать родила-в трусах и в майке

Ответить
0 +
Макс, 17:01, 11.01

Ну и нах бежать и куда в такой мороз

Ответить
0 +
Ahtung, 17:02, 11.01

А я бы решил, что с новинок удрали :))))

Ответить
0 +
St, 17:36, 11.01

Ну молодцы хуле...хлеба и зрелищ

Ответить
0 +
Reagan W. R. (USA, Washington D. C. the White House), 17:42, 11.01

За здоровый образ жизни! Закаляться и бегом от инфарктов. А еще надо было в трусах и на лыжах. Отличная пропаганда диагноза наймуда... наймудрэйшага и очэнь мазаично-элегантного.

Ответить
0 +
Н, 18:17, 11.01

Разъясните главную мысль этой акции?

Ответить
0 +
А.Масхадов, 18:58, 11.01

Зачем савсэм голые,хотябы лыджы надели

Ответить
0 +
Билли МакДаккер, 19:13, 11.01

Ребята, на такие акции, говорят, ФОТОАППАРАТ БРАТЬ НАДО ;-)

Самого главного нет )))

Ответить
0 +
Turyn, 22:16, 11.01

Я так разумею панты гэтага флэшмобу - людзі голыя - значыць да галоты ўладамі даведзеныя)))) Вось і ўся любоў(((
Думаю - класны і смелы флэшмоб+вяслы)))

Ответить
0 +
R, 0:18, 12.01

Бред.

Ответить
0 +
ЕПТВ, 8:45, 12.01

какая цель то?

Ответить
0 +
Locky, 8:50, 12.01

Долбодятлы , смысл? Смельчаки фиговы, вот уж флэшмоб. В свое время про наши флэшмобы знали многие, когда за пару секунд выстраивалась стеня людей с плакатами и свечами от главпочтамта до дворца... а тут пару придурков голыми носились непонятно для чего и зачем.

Ответить
0 +
Korj, 9:35, 12.01

Ёсьць меркаваньне, што шмоб не апошні - трэба ж некуды каналізаваць пратэстныя настроі - яшчэ большую дурату пабачым у бліжэйшы час... Прычым колькасьць павінна быць наймага большай - як у 2006, калі пратэсты моладзі былі зашмоблены штодзённымі бессэнсоўнымі шмобамі, пакуль ужо ўсім не надакучыла.

Ответить
0 +
приколистка, 14:00, 12.01

это НЕ флэшмоб...5 раз корреспонденту сказали..нет..всё равно...приписали...Ых... ребят..можете относится отрицательно- нам пох) чесн) у нас было столько позитива) я хоть и не раздевалась но я горда за наш фаршинг ( кстати это было ФАРШПАТИ!) и запечатлила его на видео... что я ещё могу сказать...ждите следущую акцию)))))

Ответить
0 +
приколистка, 14:05, 12.01

и ещё хочу добавить: это не протест....мы плучаем удовольствие от этого...делаем это чтобы рзвлечься, произвести впечатление на окружающих, самоутвердиться, получить острые ощущения, почувствовать себя свободным от общественных стереотипов поведения

Ответить
0 +
Алексей., 16:13, 12.01

Этот флэшмоб не имел никакой цели. Флэшмом по определению не имеет никакой цели и подоплёки. А те политические акции, которые проводилиьс в 2006 году убили классический (настоящий) флэшмоб в нашем городе, и слово Богу, что нашлись люди, которые смогли его возродить.

Ответить
0 +
Korj, 10:51, 13.01

приколистка,
Ну тады трохі зразумела, маладосьць адзін раз, кожны калісьці быў студэнтам... Але вы выбралі нязручны час - зара' усе чакаюць калі ўсё абрынецца, калі народ выйдзе на вуліцы. Вы ж бачыце - пра вас напісалі ў першую чаргу на палітычным сайце. Дый наогул, адкуль карэспандэнт зьявіўся калі гэта як вы кажаце фаршынг? Пра вароў-рэцэдывістаў адкуль зьявілася - ваш сцэнар? Каля аднаго з буйнейшых цэнтраў гандлю ІП-шнікаў, у каторых вор-рэцэдывіст тыдзень таму скраў увесь заробак?! І пасьля гэтага вы чакаеце, што не будуць прыцягваць сюды палітыку?!

Яшчэ хацеў бы расказаць пра свае студэнцкія гады. Дачытайце, калі л'. Рабілі мы і пацікавей рэчы, толькі не цягнулі з сабою журналістаў. Затое акрамя гэтага і палітычныя акцыі рабілі, дый наогул усім, чым маглі, Бацькаўшчыне зд'эцца дапамагалі. Бо клапаціліся пра СВАЮ будучыню, дый пра вашую таксама. Нас было замала, было безьліч у той час homo soveticus-аў старых, мы не перамаглі. Нажаль, і мы ў тым ліку пакінулі вам на вашую маладосьць вось такую краіну - з БДСМ-ам, з палітзаняткамі, з мянтамі, бяз усялякай аддушыны. Гэтым фаршынгам вы шукаеце аддушыну, вядома ж, я не ўяўляю як бы я змог наогул вучыцца ў сёньняшніх умовах. Але зразумейце - гэта й ёсьць выпусканьне пары, хай вам гэтае й не загадвае дзядзька з "корочкой". Маладосьць пройдзе, другой не будзе, і застанецеся вы жыць у савецкай краіне, размеркаваныя на 5 гадоў. Тады ўжо будзе не да шмобаў і фаршынгаў. Дык зара' вы маеце адзіную магчымасьць нешта зьмяніць. Менавіта ад вас, ад цяперашняй моладзі залежыць будучыня. Вы МОЖАЦЕ прынамсі паспрабаваць зрабіць тое, што не атрымалася ў нас - зламаць злачынную ўладу, што душыць увесь народ, знайсьці шлях да пабудовы СВАЁЙ Краіны. Нават калі не атрымаецца, паверце, успаміны будуць лепшыя, чым пасьля шмобаў-фаршынгаў.
Я ўпэўнены, што пачынаць павінна моладзь, студэнты, старэйшыя школьнікі. У вас самая актыўная частка жыцьця. Зара' пачне валіцца луканоміка, але вы пачытайце суседнія трэды - бюджэтнікі, рабочыя й ІП-шнікі спрачаюцца, каму ПЕРШАМУ выходзіць на вуліцы. Выходзіць ВАМ. Астатнія галадаць будуць, але першыя не зварухнуцца. Але далучыцца - могуць. Не кажу, што абавязкова далучацца - як атрымаецца, як атрымаецца ў ВАС. Паспрабуйце. Далібог, на ўласным досьведу кажу - гэта цікавей за шмобы! :)

Ответить
0 +
приколистка, 14:15, 13.01

Korj, спасибо, речь очень побуждающая, но мы НЕ несём никокой политической или рекламной деятельности...для чего мы это сделали- я объяснила.. а этого корреспондента мы за сабой не тянули..он вообще сидел на переходе с какой-то женщиной и они тупо отдыхали...они НИКАК не могли знать что должно было произойти! и когда они увидели ка кнаши начали раздеваться- были в шоке...а мы даже не знали КТО ЭТО! в итоге пока наши бежали- один корреспондент пробежался с нами, посмотрел что происходит................. про воров-рецедивистов...вообще-то просто в голову стукнуло одному из фаршеров пробежаться по улице в красных труселях....вот и всё...

Ответить
0 +
Rojer, 22:37, 24.01

Korj,
все такие как ты говорят слишком много хорошего и делают слишком мало значимого.
Пытаешься найти во всем смысл - не во всем он есть.Пока не усвоишь это,будешь только по площадям с плакатом бегать и на сайтах оправдываться,что не все смог сделать..
Если хочешь помочь кому-то чем-то - начни не с борьбы с ветряными мельницами а с добрых дел,может,получше выйдет.
А насчет фаршинга - каждый отдыхает как ему нравится,главное.чтобы ни себе ни другим не в ущерб было!

Ответить
0 +
Никита, 17:45, 5.03

Приколистка а у нас есть какие нибудь сообщества?

Ответить