1 мая 2024, среда, 11:58
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 5
+34 +
дышло, 18:27, 18.09

Согласно Конституции Нина Богинская права, но в мафиозном государстве правда гражданки Богинской будет обращена в обвинение против нее самой по праву наглых и криминально воспитанных.

Ответить
+40 +
Шо, 18:58, 18.09

Гэбня обидилась? Гэть!

Ответить
+18 +
azhbeta, 20:29, 18.09

Падтрымліваю Ніну Багінскую і ўсіх абаронцаў Курапатаў. Вы малайцы, гонар вам і пахвала!

Ответить
+16 +
цётка, 20:58, 18.09

Знаю гэтую сумленную патрыетку Роднай Зямлі, разумную жанчыну!
У ппыканцы жніўня, пры мне, ў Курапатах адзін з 2-х міліцыянтаў,(дарэчы морды ў міліцыянтаў ружовыя, адкормленныя, як у с'він'няў і дужа тупыя - "советские", як і іхнія гутаркі), складаў на Ніну Багінскую "прОтОкОл", якая стаяла з БЧБ Паветам, не прапускаючы машыну ДПС "в кабак "ПОедем-ПОедим"...
Міліцыянт - "капитан", які складаў на капоце машыны "прОтОкОл" на Н. Багінскую, выразна ёй сказаў: "Я задушу тебя сейчас этой палкой ("древком")!.."
Кормяцца міліцыянты, як раз у гэтым "кабаку" (іхняе аўто туды й уехала - "на Обед")...
Дык... дзе... тыя беларускія, маладыя мужчыны?.. П'юць толькі піва, жаруць ды ляжаць з'нясіленыя на канапах пасьля "КрепостнОго, КОнтрактнОгО... дня"!
Адныя й тыя ж людзі, з' якіх многія сталыя, штодзень стаяць у Курапатах!

Знаю адно - "Правы Сектар" ува Украіне, проста ні даў, бы НА КАСЬЦЯХ збудаваць гэты "мОскОвский НКВД-эшный кабак", ані тое, што дазволіць яшчэ й адчыніць ды працаваць!..

Ответить
+13 +
сож, 21:42, 18.09

А міоіцыянт - ручкі белыя, непрацоўныя - нямужчынскія!..
Ува што ен так важна ўглядаецца?..
Відавочна - ў сваю "кляузу" - паклёп, пад назвай "протокол", наклепаны ім на Н.Багінскую!
Нічога - канец гэтаму лукашысцкаму цемрашальству настане й дужа скора!
Твары, проз'вішчы, рангі міліцыянтаў - усе зафіксавана!

Ответить