4 мая 2024, суббота, 16:45
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
+29 +
ЯЗЭП, 12:35, 9.09

Ніколі Лукашэнка міратворцам не быў! Калі і называў сябе так, то гэта не адпавядала рэчаснасці. Бо ён гуляў падстаўным за каманду агрэсара!

Ответить
-9 +
сваяк, 12:43, 9.09

А што змянілась? Ва Ўкраіне новы прэзідэнт.
Сябра Лукашэнскі пайшоў з пасады, і мінская перамоўная пляцоўка перастала працаваць😉.

Ответить
+35 +
Уга Чэ, 12:49, 9.09

Ён даўно ўжо нікому не патрэбны. Ані звычайным беларусам, ані краінам Еўропы, ані Крамлю. Толькі віце-дзіме-коле, чынушам, мянтам ды спартоўцам. А калі палітык стае непатрэбным, перастае нешта вырашаць, то варыянтаў няшмат. Грамадзянам Беларусі варта быць напагатове каб не страціць краіну.

Ответить
+3 +
Ужо...праспалi, 19:33, 9.09

Ведаеце,як расейцы называюць Лукашэнка? Губернатор белорусского округа!
Як вам, шаноуныя, падабаецца? Пакуль мы тут грукаем па клавiшах кампутарау i клянем Лу, ен,тым часам, паспяхова здау краiну. Справа за малым: аформiць юрыдычна. А можа, ужо усе паперы падпiсаны... Мяркую,гэта будзе"навагоднi падарунак". Аб'явяць нам у навагоднюю ноч,што цяпер мы рускiя, толькi без "знака качества" Чаму не выйшла мильен беларусау у пачатку 2017? Свабода была так блiзка...А цяпер- белорусский округ России...

Ответить
+27 +
Десант, 13:00, 9.09

Кофеноска не у дел.

Ответить
+15 +
Анатолий, 13:24, 9.09

"Лукашенко в качестве посредника уже не нужен"

Лукашенко никогда не был посредником в переговорах.
Беларусь по просьбе сторон предоставила площадку для переговоров. Если переговорщики выберут себе другую, более удобную для них площадку, то это только их дело и оно никаким образом не касается ни Лукашенко, ни Беларуси.

Ответить
+10 +
Игар, 13:33, 9.09

Как только уураина возьмет контроль над границей тут же днр и лнр тихоумрут. Это раше никак не нвжно поэтому она будет тянуть. А лука тут как марионетка.

Ответить
+17 +
Ббб, 13:36, 9.09

Никогда это чудо не было миротворцем, это лжец и лицемер. Раскусили уже все его, никто за человека уже не считает. Папуасы одни его друзья, нормальные поняли, какого полета это птица.

Ответить
+7 +
123, 13:52, 9.09

Скрипач не нужен.

Ответить
+11 +
ўтыль, 14:10, 9.09

стары занюханый баян даўно сіпіць і нікому не патрэбны.

Ответить
0 +
Дипкорпус., 19:56, 9.09

Хотел прослыть миротворцем. Обломилось.

Ответить